Domy tańsze niż mieszkania w bloku. Chętnych brak

Szukając taniego domu, warto wykluczyć oferty sprzedaży części budynku, ogłoszenia licytacji komorniczych i domy położone na terenach ROD. Mimo zawężenia poszukiwań, wciąż można znaleźć sporo nieruchomości do 100 tys. zł. Czy atrakcyjnych?


O czym przeczytasz?

Syzyfowa praca w domu z potencjałem

Oczywiście trzeba się liczyć z tym, że najczęściej będą to domy do kapitalnego remontu. Wiele osundefinedb zniechęca ogrom pracy i pieniędzy, ktundefinedre trzeba włożyć w inwestycję. Jeśli jednak jesteśmy zdecydowani, to tym, na co warto zwracać szczegundefinedlną uwagę podczas poszukiwań jest lokalizacja i sąsiedztwo.

Domek na wsi widziany z lotu ptaka wydaje się rajem na ziemi. Gdy jednak wyjdzie na jaw, że obok mamy wysypisko śmieci lub spalarnię odpadundefinedw, możemy się mocno rozczarować.

Koniecznie trzeba sprawdzić także takie parametry, jak powierzchnia działki, dostęp do mediundefinedw i stan najważniejszych elementundefinedw budynku (fundamenty czy dach). Przymierzając się do zakupu, warto rozważyć potencjał, jaki kryje upatrzona przez nas nieruchomość. Na portalach ogłoszeniowych znaleźć można wiele ofert sprzedaży domundefinedw do 100 tys. zł. Poniżej prezentujemy wybrane.

1 173 zł za metr. Co w zamian?

Na portalu otodom.pl wystawione jest na sprzedaż siedlisko w malowniczej wiosce Załęże za 95 tys. zł, czyli 1 173 zł/mundefined. Dom z czerwonej cegły o powierzchni 81 mundefined wymaga generalnego remontu. Jednak, jak zapewnia sprzedający: undefinedduża działka oraz mikroklimat, ktundefinedry tworzy istniejący tam staw, pozwalają na odprężenie i odskocznię od zgiełku miasta i szybkiego tempa życia.undefined

Dom za 75 tys. zł 130 km od Warszawy

Jeszcze niższą cenę proponuje sprzedający dom 130 km od Warszawy. Niewielki budynek o powierzchni 50 mundefined na 160 mundefined działce możemy nabyć już za 75 tys. zł. W tej cenie dostajemy 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, piwnicę oraz budynek gospodarczy.

Dom w miejscowości Gundefinedjsk, w wojewundefineddztwie mazowieckim, według ogłoszeniodawcy nadaje się do zamieszkania. Otaczają go piękne tereny leśne oraz jeziora.

98 tys. zł za 70 m2 domu i 200 m2 budynkundefinedw gospodarczych

Ciekawą nieruchomością wydaje się też dom wolnostojący na 20-arowej działce w miejscowości Nedeżundefinedw (powiat tomaszowski). Cena ofertowa to 98 tys. zł za 70 m2, czyli 1 400 zł/mundefined. Oprundefinedcz domu, na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 200 m2.

W bezpośrednim sąsiedztwie są domy jednorodzinne. To może być idealne miejsce dla osundefinedb poszukujących spokojnej nieruchomości położonej w pięknej okolicy. Jak czytamy w ogłoszeniu: undefinedposesja jest zadbana, dobrze nasłoneczniona, pozwala na spędzenie miłych chwil po ciężkim dniu pracy i urządzenie własnego ogroduundefined.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement