Dakota Johnson i Chris Martin kupili wymarzony dom w Malibu

Aktorka znana z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i wokalista zespołu Coldplay zamieszkają razem w posiadłości za 12,5 mln dolarów


O czym przeczytasz?

Malibu w Kalifornii

Dakota Johnson, aktorka znana z filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i Chris Martin, wokalista zespołu Coldplay, znaleźli już dom dla siebie.

Zaoszczędzili 1,5 mln dolarów

Para kupiła dom w Malibu w Kalifornii za 12,5 mln dolarów (46,2 mln zł). Jak informuje Fox Business, parze udało się wyraźnie zbić cenę, bo gdy rezydencja została wystawiona na sprzedaż w lipcu ubiegłego roku, jej początkowa cena wynosiła 14 mln dolarów (prawie 52 mln zł). Dom ponoć został kupiony jeszcze w październiku, ale para wprowadziła się do niego dopiero teraz.

Dom ma powierzchnię ponad 5,3 tys. stóp kwadratowych, czyli blisko 500 m kw. Został zbudowany w stylu Cape Cod. Mieści 6 sypialni i 9 łazienek. Na działce, otaczającej dom, zmieściły się basen ze spa, grill i dwupiętrowy dom dla gości z salą gier.

Dom z widokiem

Para, jak podaje Fox Business, nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo. Dom jest otoczony ogrodzeniem i ma rozbudowany system zabezpieczeń. Johnson z Martinem bez problemu będą mogli podziwiać morze z okien swojego domu. Jeśli zechcą się z niego ruszyć, to wystarczy krótki spacer, aby dotrzeć do plaży.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować