Cindy Crawford z mężem kupują dom na Florydzie. To chyba już moda

Znana para kupuje nowy dom i znowu ich celem są okolice Miami


O czym przeczytasz?

Panorama Miami

Floryda wzbogaci się o kolejną parę celebrytów. Tym razem chodzi o modelkę Cindy Crawford i jej męża Randego Gerbera.

Transakcja poza rynkiem

Jak informuje serwis realtor.com, dom został kupiony poza rynkiem, więc nie wiadomo, jaka dokładnie była jego cena. Ale źródła mówią o wydatku liczonym raczej w dziesiątkach milionów dolarów niż w milionach dolarów.

Zwłaszcza, że dom ma własną linię brzegową i znajduje się przy ekskluzywnej North Bay Road w Miami Beach, czyli na wyspie, będącą częścią Miami.

Trzeci dom Cindy i Randego

Jak podaje realtor.com, para ma już dwa domy – jeden w Beverly Hills w Los Angeles i jeden w sąsiedztwie tej metropolii, czyli w Malibu. Tym razem więc modelka i jej mąż kupili posiadłość poza Kalifornią.

Para przebudowała dość mocno swoje kalifornijskie domy po zakupie i to samo zamierza zrobić z domem w Miami. Środków nie powinno im brakować, zwłaszcza, że Randy Gerber jest założycielem firmy Gerber Group, która prowadzi bary i restauracje w USA.

Celebrytów przybywa

To już kolejna para celebrycka, która decyduje się na kupno domu w Miami. Niedawno działkę na prywatnej wyspie obok tego miasta zdecydowała się kupić Ivanka Trump, córka obecnego prezydenta USA, i jej mąż Jarod Kushner. Również sam prezydent ponoć szuka dla siebie lokum w tych okolicach, do którego przeniesie się po zakończeniu kadencji w Białym domu.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować