Atal sprzedaje 79 mieszkań na warszawskim Mokotowie

Do sprzedaży trafiły lokale w kompleksie położonym przy ulicy Bartyckiej. Oddanie mieszkań planowane jest na III kwartał 2022 r.


O czym przeczytasz?

Atal sprzedaje mieszkania na Mokotowie

Atal rozpoczął sprzedać mieszkań w kompleksie mieszkaniowym, położonym na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bartyckiej.

Od dwóch do sześciu pokoi

Do kupienia jest 79 mieszkań jedno- oraz dwupoziomowych o powierzchniach od 40 do 138 mkw. Liczba pokoi wynosi w zależności od lokalu od dwóch do nawet sześciu.  Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, taras lub – w przypadku parterowych lokali – prywatny ogródek. Zaplanowano 70 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz miejsca postojowe naziemne, a także 32 boksy na rowery.

Ceny za mkw. zaczynają się od 10 400 złotych brutto. Planowany termin oddania do użytkowania Bartycka 49 Apartamenty to III kwartał 2022 r.

Warszawska oferta Atala

Atal ma w ofercie także inne mieszkania w Warszawie. Trwa sprzedaż mieszkań w inwestycji Nowa Grochowska powstającej na Pradze Południe, nieopodal ulic Grochowskiej i Ostrobramskiej. W tym projekcie dostępne są zarówno mieszkania, jak i lokale inwestycyjne. W sprzedaży są także mieszkania na kameralnym osiedlu Apartamenty Ostródzka, które zlokalizowane jest na Białołęce, przy ul. Ostródzkiej. W ofercie są także ostatnie wolne mieszkania w wieloetapowej inwestycji Osiedle Warszawa powstającej w pobliżu Alei Jerozolimskich i Parku ze Stawami Cietrzewia.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

500 sekund o rynku nieruchomości #3 – luty 2021

O kredytach hipotecznych, większej dostępności finansowania zakupu mieszkań! O wyprowadzce poza miasto i o ekologii na mieszkanie.pl Świat nieruchomości w podsumowaniu miesięcznym, wspólnie z Fiat