TOM-FACH bazuje na 30 letnim doświadczeniu w zakresie szeroko pojętego stolarstwa. Nasza pasją jest kompleksowe układanie podłóg, wstawianie drzwi oraz składanie mebli, szczególnie jeśli chodzi o kuchnie. Specjalizujemy się również w montażu schodów.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: tom.fach@onet.pl

Telefon: +48 515 208 503

Obsługujemy Klientundefinedw w obszarze Poznania.

Zakres naszych działań:

  • Układanie podłundefinedg (panele, podłogi drewniane oraz winylowych, listwy przypodłogowe)
  • Montaż drzwi
  • Montaż mebli
  • Montaż kuchni
  • Montaż schodundefinedw (oficjalny montażysta schodundefinedw firmy SOWOSZ)
  • Budowa tarasundefinedw i zadaszeń

Nasze realizacje:

O Mnie:

Firma TOM-FACH bazuje na 30 letnim doświadczeniu w zakresie szeroko pojętego stolarstwa. Nasza pasją jest kompleksowe układanie podłundefinedg, wstawianie drzwi oraz składanie mebli, szczegundefinedlnie jeśli chodzi o kuchnie. Specjalizujemy się rundefinedwnież w montażu schodundefinedw a także zabudowie tarasundefinedw i balkonundefinedw. Do Naszej pracy podchodzimy bardzo profesjonalnie, wykonujemy usługi z najwyższą starannością dzięki czemu cieszymy się bardzo dobrą opinią wśrundefinedd naszych klientundefinedw.

Certyfikacja mieszkanie.pl:

Usługodawca został zweryfikowany pod kątem ocen i opinii Klientundefinedw, w wywiadzie telefonicznym i bezpośrednio w miejscu pracy. Polecamy tego Partnera dla naszych Czytelnikundefinedw.

Zapraszam do kontaktu!

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.