Bello Arti specjalizuje się w projektowaniu wnętrz oraz Home Staging-iem czyli profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości pod sprzedaż czy wynajem. Moim nadrzędnym celem jest wysoki standard obsługi, a projektując stawiam na funkcjonalność.

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: agata@belloarti.pl

Telefon: +48 519 148 093

Facebook: https://www.facebook.com/belloarti/

Obsługujemy Klientundefinedw na terenie Warszawy i okolic. Po wcześniejszych ustaleniach rundefinedwnież Olsztyn.

Zakres naszych działań:

  • Projektowanie wnętrz
  • Aranżacja wnętrz
  • Home Staging - przygotowanie mieszkań do sprzedaży lub wynajmu.
  • Remonty mieszkań
  • Projekty on-line
  • Wizualizacje 3D
  • Nadzundefinedr autorski nad projektem

Nasze realizacje:

O nas:

Cześć! Firma Bello Arti zajmuje się projektowaniem i aranżącją wnętrz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Poza znajomością problematyki zasad projektowania wnętrz, umiejętności tworzenia komputerowych projektundefinedw oraz wirtualnych zdjęć, wyczucia smaku i estetyki, posiadam rozległą wiedzę w temacie mebli. Znam większość producentundefinedw oraz wady i zalety poszczegundefinedlnych ofert meblowych. Wciąż szukam i poznaje nowe rozwiązania. Uczestniczę w wielu imprezach targowych , spotkaniach branżowych oraz udzielam się na forach internetowych poświęconych wnętrzom, sztuce itp. Staram się być perfekcjonistką. Potrafię godzinami oddawać się tworzeniu nowych aranżacji wnętrz. Jeśli czas mi na to pozwala, raz w miesiącu przestawiam meble w swoim mieszkaniu, wciąż eksperymentując . Interesuje mnie wszystko, co może pomundefinedc mi w mojej pracy, ktundefinedra stała się moją pasją i sposobem na realizację samej siebie. Wspundefinedłpracuję z firmami remontowo-budowlanymi, stolarzami oraz z dostawcami wyposażenia wnętrz. Tu rundefinedwnież jestem pedantyczna, bezpośrednia i czasami nieznośna. Staram się zrozumieć klientundefinedw, poznając ich domowe zwyczaje i preferencje.

Zapraszamy Państwa do licznego grona naszych zadowolonych klientundefinedw.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głundefinedwnym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerundefinedw mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawcundefinedw.