Zamów firmę remontową i wykończeniową z polecenia. Sprawdź ekspertów z najlepszymi opiniami od swoich Klientów

NOWOSIELSKI.WYKOŃCZENIA Dawid Nowosielski specjalizuje się w usługach wykończeniowych. Nasza praca została doceniona przez Klientów dla których zrealizowaliśmy przede wszystkim stylowe projekty łazienek. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów

Zadzwoń lub napisz do nas:

E-mail: wykonczenia-nowosielski@wp.pl 

Telefon: +48789313052

Obsługujemy Klientów na obszarze aglomeracji warszawskiej.

 

Nasze realizacje:

Działamy na rynku od 2010 roku. W firmie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani. Posiadamy dużą wiedzę i praktykę w wykańczaniu mieszkań i domów, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi Klienci to zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa oraz wspólnoty. Gwarantujemy niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy wykonawstwa. Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Mapei, Magnat, Knauf, Ceresit, itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy na nasze budowy w celu potwierdzenia wiarygodności, obsługujemy mieszkańców osiedli i domków jednorodzinnych. Wszystkie usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych nam przez Kliena.

Jeżeli interesują Cię inne usługi dotyczące mieszkania i domu, sprawdź wszystkie oferty w katalogu głównym mieszkanie.pl/uslugi Na podstawie dostępnych opinii i rekomendacji w sieci budujemy grupę polecanych Partnerów mieszkanie.pl Z każdą firmą przeprowadzamy rozmowę weryfikacyjną. Dzięki temu prezentujemy Ci tylko wybranych usługodawców.