Prawo

Umowa użyczenia. Prosty wzór do pobrania.

Umowa użyczenia, jest umową nazwaną, uregulowaną w Kodeksie cywilnym i bardzo często stosowaną w życiu codziennym. Może nawet nieświadomie. Jakie są podstawowe kwestie, które reguluję ta umowa oraz co musi się w niej znaleźć aby była ważna?

Łukasz Jasiński, 13 paź 2021
Umowa użytkowania lokalu

Jak napisać umowę użytkowania lokalu? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 07 paź 2020
Umowa poddzierżawy nieruchomości gruntowej

Jak napisać umowę poddzierżawy nieruchomości gruntowej? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 07 paź 2020
Umowa najmu lokalu użytkowego

Jak napisać umowę najmu lokalu użytkowego? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 06 paź 2020
Umowa najmu okazjonalnego lokalu mieszkalnego

Jak napisać umowę najmu okazjonalnego lokalu mieszkalnego? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 06 paź 2020
Umowa podnajmu lokalu mieszkalnego

Jak napisać umowę podnajmu lokalu mieszkalnego? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 06 paź 2020
Umowa najmu lokalu mieszkalnego

Jak napisać umowę najmu lokalu mieszkalnego? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 06 paź 2020
Umowa najmu budynku

Jak napisać umowę najmu budynku? Co powinna zawierać dobra umowa? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jej tworzeniu?

Łukasz Jasiński, 02 paź 2020