Sprzedaj mieszkanie z Mieszkanie.pl - praktyczny poradnik dla przedsiębiorczych. Pobierz ebook

Planujesz sprzedaż mieszkania? Zależy Ci na szczęśliwej, szybkiej i zyskownej finalizacji transakcji? W naszym poradniku znajdziesz wskazówki opracowane przez ekspertów z zakresu prawa, podatków i designu. A to wszystko w przystępnej formie ebooka!


O czym przeczytasz?

Nasz poradnik został przygotowany z myślą o Tobie - osobie, dla której sprzedaż mieszkania jest wielkim wydarzeniem życiowym, ale też sporym wyzwaniem. Znajdziesz tu praktyczne porady zaprezentowane w przejrzysty i czytelny sposób. To, czego nie znajdziesz, to skomplikowane definicje i sprzeczne wskazówki.

Sprzedaj mieszkanie z Mieszkanie.pl - wszystko, co musisz wiedzieć, aby sprzedać mieszkanie [Pobierz ebook]

Jak sprzedać mieszkanie: rzetelne treści w przystępnej formie

Nasz poradnik przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedażowy. Od momentu pierwszych pytań, które pojawiają się jeszcze przed podjęciem kroków prawnych, aż do czasu wpłynięcia środków z transakcji na Twoje konto. Przedstawiamy korzyści płynące z samodzielnej sprzedaży nieruchomości jak i  współracy z biurem nieruchomości - dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję, która ścieżka jest dla Ciebie korzystna.

Dowiesz się wszystkiego o księdze wieczystej, podatkach, przygotowaniu mieszkania do sprzedaży i tworzeniu korzystnej umowy. Skupiliśmy się na przygotowaniu odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, z którymi często spotykamy się w codziennej pracy na rynku nieruchomości.

Wszystkie treści, które znajdziesz w poradniku, zostały napisane we współpracy ze specjalistami: radcą prawnym, agentami nieruchomości, ale również ekspertami od designu. Przygotowanie mieszkania do sprzedaży polega nie tylko na uregulowaniu kwestii prawnych, ale także odpowiednim zadbaniu o przestrzeń - podpowiadamy, jakich błędów nie popełniać.

Każdy rozdział dla Twojej wygody zakończony jest praktyczną listą rzeczy do zrobienia. Dzięki niej nic nie umknie Twojej uwadze i o wszystkim będziesz pamiętać.

Sprzedaż mieszkania to proces, do którego warto podejść metodycznie. Z naszym poradnikiem szczęśliwie sfinalizowanie transakcji jest gwarantowane!

Sprzedaj mieszkanie z Mieszkanie.pl - wszystko, co musisz wiedzieć, aby sprzedać mieszkanie [Pobierz ebook]

Poradnik Sprzedaj mieszkanie z Mieszkanie.pl

  • krótkie, treściwe materiały napisane przez profesjonalistów
  • sprawdzone i rzetelne informacje potwierdzone konsultacjami z radcą prawnym
  • praktyczne wskazówki: jak napisać ogłoszenie, jak zrobić zdjęcia nieruchomości, jak oprowadzać zainteresowanych kupnem
  • wypowiedzi agentów nieruchomości
  • wygodne listy ułatwiające realizację kolejnych kroków i gromadzenie dokumentów
  • forma ebooka, do którego możesz mieć dostęp zawsze i wszędzie: na smartfonie, tablecie, w komputerze.
Advertisement
Advertisement
Advertisement