Powstała aplikacja do wymiany roślin - oddaj, sprzedaj lub wymień kwiatka

Jest jak Vinted, OLX i nawet Tinder, tylko że dla roślin. Rozwija się bardzo szybko i jest już w 28 miastach w Polsce. Plantswapp to miejsce, gdzie można oddać, wymienić lub sprzedać kwiatka. A także poznać się z innymi miłośnikami roślin z okolicy.


O czym przeczytasz?

Rośliny doniczkowe

KAROLINA: Bardzo lubię kwiaty, ale mam w domu tak dużo roślin, że nie mam gdzie ich trzymać. Szkoda mi ich wyrzucić, ponieważ są naprawdę piękne! Co mogę z nimi zrobić?

ANNA: Zainstaluj darmową aplikację Plantswapp, dzięki ktundefinedrej możesz oddać, sprzedać lub wymienić roślinę, na ktundefinedrą nie masz miejsca. W Plantswapp możesz przeglądać dostępne kwiatki z poszczegundefinedlnych kategorii lub znaleźć te, ktundefinedry cię interesują, wpisując ich nazwę w wyszukiwarkę.

Autorzy aplikacji zachęcają też, aby na swoim profilu poinformować, jakim kwiatkiem jesteś zainteresowana undefined dzięki temu łatwiej będzie ci znaleźć to, czego szukasz.

NA CZYM POLEGA APLIKACJA PLANTSWAPP?

Aplikację możesz zainstalować na telefonie z systemem Android oraz iOS. Po zalogowaniu do aplikacji do wyboru masz cztery zakładki: Szukam, Oddam, Zamienię, Sprzedam. Platforma wykorzystuje informacje o twojej lokalizacji, aby pokazywać rośliny z twojej okolicy oraz żeby wyznaczyć trasę do użytkownika, ktundefinedrego kwiatkiem jesteś zainteresowana.

Aby dodać własne ogłoszenie, należy wybrać kategorię undefinedDodajundefined, a następnie wybrać zdjęcie i opis rośliny. Przy każdym zdjęciu widnieje informacja o jej obecnym statusie undefined czy czeka na nowego właściciela, czy też jest już zarezerwowana. Poprzez komunikator możesz skontaktować się z właścicielem i ustalić szczegundefinedły. Gdy odbierzesz kwiatka, jego zdjęcie znika z tablicy.

MAPA PLANTSWAPP

PLANTSWAPP undefined SĄSIEDZKA WYMIANA, KTundefinedRA TWORZY LOKALNĄ SPOŁECZNOŚĆ

Co ważne, Plantswapp zastrzega, aby nie wystawiać ogłoszeń sprzedażowych z wysyłką. Jednym z celundefinedw aplikacji jest możliwość zawierania znajomości i tworzenia lokalnej społeczności z osobami, ktundefinedre są miłośnikami roślin. Wysyłka uniemożliwiłaby spotkania z osobami, ktundefinedre lubią rozmawiać o swoich zielonych podopiecznych.

Pokundefinedj z roślinami doniczkowymi

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!