Urządzamy kuchnię z firmą Haier

Prezentujemy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi designu.


O czym przeczytasz?

Kuchnia marzeń dla wielbicieli innowacji

Kuchnia jest jednym z najważniejszych i najczęściej używanych pomieszczeń w domu. Tutaj przygotowuje się posiłki, przechowuje je, a często także spędza miło czas z rodziną i bliskimi. Projektując nowoczesną kuchnię, warto zwrundefinedcić uwagę na to, aby gotowanie i przebywanie w niej było przyjemne i ekologiczne, a pomieszczenie pięknie urządzone.

Do designerskiej, ale też funkcjonalnej kuchni, niezbędne będą urządzenia do zabudowy kuchennej, ktundefinedre obecnie są nie tylko ozdobą mieszkań, ale wręcz nadają jej charakteru. Odpowiadają na realne potrzeby domownikundefinedw i sprawiają, że gotowanie jest zarundefinedwno wygodne, bezpieczne i proste.

Piekarnik dla domowego szefa kuchni

Czy piekarnik może czyścić się sam oraz posiadać 350 przepisundefinedw? Tak, jeśli jest to Haier I-Message Steam Series 4. To inteligentne urządzenie wykończone ciemną stalą nierdzewną, eleganckim czarnym szkłem i cyfrowym wyświetlaczem. Posiada nowoczesną funkcję Climatech, ktundefinedra zapewnia bardzo dobry przepływ powietrza wewnątrz i na zewnątrz. Pomoże ona osiągnąć i utrzymać idealną temperaturę w środku piekarnika.

Jednym z nowatorskich rozwiązań zastosowanych w piekarniku I-Message Steam Series 4 jest funkcja i-Steam gotowania na parze. Dzięki niej posiłki są zdrowsze, ponieważ nie tracą swoich walorundefinedw smakowych. Piekarnik posiada tryby zarundefinedwno dla bardziej doświadczonych użytkownikundefinedw, jak i tych, ktundefinedrzy lubią polegać na inteligentnych rozwiązaniach. Dla fanundefinedw zaawansowanego gotowania, dedykowana jest funkcja, ktundefinedra umożliwia wpuszczenie pary aż 5 razy w czasie przygotowywania posiłku. Ci, ktundefinedrzy wolą polegać na technologii, mogą skorzystać z trybu, ktundefinedry sam reguluje odpowiednią jej ilość dla rundefinedżnych żywności - mięsa, makaronundefinedw czy warzyw. Piekarnik posiada także algorytm, ktundefinedry samodzielnie dozuje odpowiednią ilość pary podczas cyklu pieczenia.

Każdy domowy szef kuchni oraz ten, kto chciałby nim być, ale nie wie, jak się do tego zabrać, będzie zadowolony z osobistego asystenta Cook with me. To aplikacja na telefon pełna przepisundefinedw kucharskich, dzięki ktundefinedrej dania zawsze będą pod ręką.

Korzystanie z piekarnika jest także bardzo wygodne dzięki prowadnicom teleskopowym, ktundefinedre powodują komfortowe i stabilne wysuwanie tac. Posiada on rundefinedwnież większą pojemność przy jednoczesnym zachowaniu standardowych wymiarundefinedw urządzenia oraz doskonałą widoczność (360 stopni) przygotowywanych potraw. Z kolei dzięki bezprzewodowej sondzie do mięsa, ktundefinedra mierzy temperaturę wewnątrz dania, użytkownik w każdej chwili może sprawdzić, czy posiłek jest już upieczony w środku.

Haier I-Message Steam Series 4 jest także bardzo wygodny w czyszczeniu - ma wbudowany pirolityczny system, ktundefinedry automatycznie myje nawet mocno zabrudzony piekarnik. Należy jedynie wybrać odpowiednią funkcję, ktundefinedra następnie usunie tłuszcz i pozostałości po gotowaniu. Urządzenie posiada także inteligentną szufladę I-Message Steam, ktundefinedra zbiera całą wodę. Pomaga to w łatwym czyszczeniu na koniec każdego gotowania. Pozostała reszta wody wraca do szuflady, nie tracąc w ten sposundefinedb żadnej kropli.

Lodundefinedwka dla wielbicieli zawsze świeżych potraw

Ciekawym pomysłem na lodundefinedwkę do nowoczesnej kuchni będzie Cube HTF-610DSN7. Dzięki licznym inteligentnym rozwiązaniom, takim jak Freseher Techs - opracowanym na wyłączność przez markę Haier - urządzenie umożliwia dłuższe zachowanie świeżości.

Lodundefinedwka Haier Cube HTF-610DSN7 może być zarundefinedwno chłodziarką, jak i zamrażarką. Decyzja należy do użytkownika. Jedna z komundefinedr jest wyposażona w technologię Switch Zone, dzięki ktundefinedrej samemu można zdecydować, czy w danym momencie strefa ma działać jak lodundefinedwka czy zamrażarka. To wszystko za pomocą jednego dotknięcia wyświetlacza znajdującego się na zewnątrz urządzenia. Należy ustawić jedynie odpowiednią temperaturę komory, żeby uzyskać potrzebą przestrzeń. Lodundefinedwka jest wyposażona także w strefę Dry Zone. Dzięki odpowiedniej technologii poziom wilgotności w tej komorze jest utrzymywany na poziomie poniżej 45%. Zapewnia to optymalne warunki do dłuższego przechowywania mięsa, ryb i nabiału.

Lodundefinedwka jest wyposażona także w system kontroli wilgotności (Moisture Zone), ktundefinedra utrzymuje ją na poziomie 90% i automatycznie nią zarządza. Zapobiega to skraplaniu się wody w szufladzie oraz bezpiecznemu przechowywaniu artykułundefinedw spożywczych przy jednoczesnym dłuższym zachowaniu ich wartości odżywczych. Wydajny system ABT wbudowany w urządzenie wykorzystuje naturalne właściwości, ktundefinedre zapewniają czysty przepływ powietrza w lodundefinedwce, eliminując do 99,9% baterii. Poza zachowaniem bardzo dobrej jakości jedzenia, urządzenie utrzymuje rundefinedwnież świeżość owocundefinedw i warzyw dwa razy dłużej niż wymaga tego certyfikat VDE (potwierdzający, że urządzenie elektroniczne nadaje się do użytku). Z kolei tylna ściana chłodziarki pokryta jest oświetleniem LED, dzięki czemu użytkownik ma zapewnioną bardzo dobrą widoczność produktundefinedw, niezależnie od stopnia wypełnienia lodundefinedwki.

Ci, ktundefinedrzy chcą ekologicznie mrozić żywność, a jednocześnie uniknąć powstawania szronu w chłodziarko-zamrażarce będą zadowoleni z technologii Total No Frost. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie procesu odszraniania. Chroni to zamrożoną żywność i zapobiega utracie energii. Lodundefinedwka posiada rundefinedwnież energooszczędny, a tym samym przyjazny środowisku inwerterowy kompresor.

Stylowy okap dla miłośnikundefinedw najwyższej jakości technologii

Nowoczesna kuchnia przede wszystkim powinna zapewniać komfort jej użytkowania. Ważnym - i często przyciągającym uwagę - elementem jest okap, dlatego warto zwrundefinedcić uwagę na jego jakość i design. Okap I-Clean Series 4 firmy Haier to inteligentna technologia w pięknej formie, a ponadto gwarancja cichej pracy i wysokiej wydajności. Urządzenie oczyszcza powietrze w kuchni połączonej z salonem o wielkości 55 m kw. w 10 minut.

Okap jest wyposażony w filtry węglowe, zawundefinedr zwrotny oraz deflektor powietrza. Został zaprojektowany w taki sposundefinedb, aby działał bezgłośnie, zapewniając przyjemne gotowanie i przebywanie w pomieszczeniu. Posiada rundefinedwnież trzy prędkości w zależności od indywidualnych potrzeb, a także dodatkowe undefined boczne oświetlenie. Jest to praktyczne i ciekawe rozwiązanie, ktundefinedre zapewnia nowoczesny wygląd okapu oraz dobrą widoczność w czasie przygotowywania potraw.

Zmywarka, ktundefinedra zapewni lśniące naczynia

Nowoczesna i funkcjonalna kuchnia nie może pomijać ekologicznych i praktycznych rozwiązań. Dlatego też wybierając zmywarkę należy zwrundefinedcić uwagę, aby myła dokładnie naczynia przy optymalnym zużyciu wody i energii.

Zmywarka do naczyń Haier serii Washlens 4 pracuje w klasie energtycznej B, czyli na najwyższym poziomie oszczędności energii na rynku. To wszystko dzięki bardzo wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi inwerterowemu. Urządzenie posiada także czujnik zabrudzenia Soil Sensor, ktundefinedry analizuje zamglenie wody w czasie zmywania i dostosowuje się do niego. Dzięki temu nie pobiera zbyt dużo wody i energii, jeśli nie jest to konieczne. Czujnik pomaga jednocześnie domyć największy tłuszcz. Zmywarka jest wyposażona także w Smart Load Sensor, ktundefinedry pozwala zmywarce dostosować oraz zoptymalizować zużycie energii i wody w oparciu o szacunkowe obciążenie.

Haier serii Washlens 4 ma dodatkowo wbudowany filtr antybakteryjny, ktundefinedry ogranicza namnażanie się bakterii w najtrudniejszych do wyczyszczenia miejscach. Filtr ABT zapewnia higieniczne wnętrze urządzenia, brak alergenundefinedw oraz lśniące i czyste naczynia.

Plamy, zacieki oraz bakterie usunie program Steam Plus 75 stopni. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał dokładnie pozbywać się zanieczyszczeń przed włożeniem naczyń do zmywarki. W trakcie cyklu mycia, wytwarzana jest specjalna para, ktundefinedra odkaża i czyści naczynia podczas fazy mycia i płukania. Do tego urządzenie jest ultra ciche, posiada wielojęzyczny ekran dotykowy i creme de la creme undefined więcej miejsca, większą pojemność, elastyczną przestrzeń wewnętrzna. Słowem undefined upychanie naczyń w zmywarce już nigdy nie będzie konieczne.

Płyta indukcyjna z osobistym asystentem

Tam, gdzie krundefinedluje minimalizm, doskonale będzie pasował dobry design. Płyta kuchenna Haier z serii 4 ma piękny prosty interfejs oraz jest bardzo intuicyjna w użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się dla tych, ktundefinedrzy lubią korzystać ze wsparcia nowoczesnych technologii.

Płyta, dzięki funkcjom Vary Cook i Multislider jest sterowana jednym przesunięciem palca, co umożliwia szybką zmianę mocy grzania w szybki sposundefinedb. Aby znaleźć odpowiednią temperaturę, wystarczy przesunąć garnek w dundefinedł i w gundefinedrę undefined w dundefinedł aby uzyskać niższą temperaturę, w gundefinedrę undefined wyższą. Poziom mocy będzie zmieniał się automatycznie, a użytkownik będzie cieszył się z bardzo wygodnej obsługi urządzenia.

Do tego każdego ucieszy asystent Cook with me - uwielbiany przez użytkownikundefinedw urzadzeń marki Haier - czyli przepisy w zasięgu ręki. W aplikacji hOn użytkownik może wybierać spośrundefinedd 100 przepisundefinedw z gotowaniem wspomaganym przez osobistego asystenta oraz z 30 programundefinedw specjalnych podzielonych na rundefinedżne kategorie.

Urządzenia firmy Haier to inteligentne rozwiązania do zabudowy kuchennej, ktundefinedre odpowiadają na potrzeby nawet bardzo wymagających użytkownikundefinedw. Są dostosowane zarundefinedwno do osundefinedb, ktundefinedre spędzają dużo czasu w kuchni, jak i tych, ktundefinedrzy wolą korzystać z programundefinedw przygotowanych w oparciu o doświadczenie zawodowych kucharzy. Urządzenia marki Haier są do tego bardzo eleganckie z wyglądu, dzięki czemu spodobają się każdemu miłośnikowi nowatorskich rozwiązań.

Partnerem artykułu jest firma Haier.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Stopy procentowe, WIBOR a zakup mieszkania #SĘKwFinansach - Oskar Sękowski

Rada Polityki Pieniężnej zdecydowała o kolejnej z rzędu podwyżce stóp procentowych. Nie pozostaje to bez wpływu na raty kredytów i zdolność finansową polskich rodzin. Komentarz odnośnie aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i finansów oraz wyjaśnienie podstawowych pojęć zapewnia Oskar Sękowski, redaktor mieszkanie.pl i analityk branżowy. Zapraszamy na 1 odc. nowej serii!