Nie zapraszaj owadów do domu! Moskitiery – przegląd najlepszych ofert

Ciepłe dni i wieczory zachęcają do pracy i odpoczynku przy otwartych oknach. Skutecznie mogą nam to utrudnić komary wlatujące do wnętrza. Doskonałym sposobem ochrony przed takimi intruzami są moskitiery do okien i drzwi.


O czym przeczytasz?

Moskitiery to praktyczne i estetyczne osłony na drzwi i okna. Wykonane z gęstej siatki, ktundefinedra zapewnia ochronę pomieszczeń przed komarami. Najbardziej popularne, a przy tym najtańsze, są tradycyjne moskitiery zakładane na okna. Montuje się je przede wszystkim po to, by chroniły nas przed owadami. Do ich głundefinedwnych zalet należy także szybkość montażu oraz trwałość. Takie siatki stanowią także świetną ochronę przed słońcem, pyłem czy suchymi liśćmi

Najczęściej wybieramy moskitiery ramkowe. Mocuje się je do listwy okiennej. Ich osadzenie w ramie jest bezinwazyjne, nie wymaga wiercenia otworundefinedw. Rundefinedwnież demontaż moskitiery z drzwi balkonowych przebiega bezproblemowo. Jest to bardzo ważna cecha, ponieważ po usunięciu ich z okna, np. przed zimą, można je bez trudu wyczyścić.

Moskitiery w Kauflandzie od 9,99 zł

Moskitierę na drzwi balkonowe na rzepy z 4 listwami dostaniemy w Kauflandzie za 24,99 zł. Z kolei moskitierę na okno dachowe kupimy tam za 9,99 zł. Wybrać możemy między białą i czarną, a w zestawie otrzymamy też rzepy montażowe.

Pełną ochronę zapewni moskitiera na drzwi balkonowe z ościeżnicą o wymiarach 100x210 cm. Dostępna jest w kolorze antracytowym za 99,90 zł. Z oferty skorzystać możemy do 11 maja.

Oferta Netto tylko do soboty

Podobne produkty znajdziemy rundefinedwnież w najnowszej gazetce sieci sklepundefinedw Netto. Tam moskitierę okienną w 2 kolorach o wymiarach 130x150 cm kupimy za 10 zł. Tyle samo zapłacimy za ochronę okien dachowych. W tej opcji mamy też zamek umożliwiający zamykanie i otwieranie okna.

Moskitierę drzwiową z zamkiem magnetycznym możemy mieć już za 29 zł. Dostępne wymiary to: 215x100 cm lub 230x100 cm. Natomiast moskitierę drzwiową z ramą aluminiową dostaniemy za 119 zł. Wszystkie artykuły kupimy w Netto tylko do 7 maja.

Moskitiera antyalergiczna w Leroy Merlin

Ciekawe propozycje oferuje też Leroy Merlin. Moskitiera rolowana z kasetą to produkt, ktundefinedrego nie znajdziemy w opisanych wcześniej sklepach. Wybrać możemy spośrundefinedd wymiarundefinedw 120x120 lub 160x160 cm. Wykonana jest z wytrzymałej siatki z włundefinedkna szklanego, a kosztuje 109, 99 zł.

Jeszcze inną niestandardową opcję stanowi moskitiera antyalergiczna. Chroni nie tylko przed owadami, ale i pyłkami, co potwierdzone jest certyfikatem. Zapewnia przy tym optymalną przepuszczalność światła i powietrza oraz dobrą widoczność. Z tej oferty skorzystać możemy aż do końca czerwca.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement