Lidl wyprzedaje elektryczne nożyce do żywopłotu. Tylko przez jeden dzień!

Lidl przygotował świetną promocję dla fanów dobrych narzędzi w jeszcze lepszej cenie. W najnowszej gazetce znajdziemy mnóstwo produktów marki Parkside. Wszystkie przetestowane pod kątem bezpieczeństwa i wytrzymałości.


O czym przeczytasz?

Parkside undefined gratka dla wielbicieli marki

Są to narzędzia polecane nawet przez profesjonalistundefinedw. Szybko podbiły serca majsterkowiczundefinedw i mają naprawdę dobre opinie. Przeważnie objęte są aż 3-letnią gwarancją. Większość z nich dostępna jest jedynie czasowo, w ramach akcji promocyjnych. Dlatego tym bardziej warto polować na okazje.

Elektryczne nożyce nie tylko do żywopłotu

Elektryczne nożyce do żywopłotu tylko 9 maja dostaniemy o 20% taniej, czyli za 159,20 zł. Jeśli nie zdążymy kupić ich w poniedziałek, to od wtorku wciąż będą dostępne, jednak w cenie regularnej undefined 199 zł. Są solidne i niezbędne na dużym terenie. Sprawdzą się nie tylko podczas pielęgnacji żywopłotu. Z ich pomocą można przycinać krzewy czy wierzby. Ostrze ze stali szlifowanej laserowo poradzi sobie z gałęziami o średnicy nawet 18 mm. W zestawie dostaniemy także stabilną osłonę ostrza.

Piła do zadań specjalnych

W jeszcze lepszej cenie, bo za 119,20 Lidl oferuje piłę teleskopową. Ta oferta także obowiązuje tylko 9 maja. Maksymalna średnica cięcia nożyc to 3 cm. Teleskopowy, aluminiowy uchwyt oraz płynna regulacja długości gwarantują wygodę użytkowania. Z kolei precyzyjne ostrze tnące i blokada bezpieczeństwa zapewnia właściwą ochronę. Posiada świetne parametry w stosunku do ceny. Dlatego tym bardziej warto przetestować ten sprzęt, zwłaszcza upolowany na promocji.

Sekator undefined niezbędny ogrodowy pomocnik

Sekator to urządzenie niezbędne do utrzymania porządku w ogrodzie. Do cięższych zadań doskonale sprawdzą się takie narzędzia jak nożyce do żywopłotu i inne akumulatorowe narzędzia ogrodowe. Jednak na pewnych polach sekator jest niezastąpiony. To proste, ręczne narzędzie wykorzystujemy do przycinania i usuwania zbędnych pędundefinedw oraz zbierania owocundefinedw, warzyw i kwiatundefinedw. I znundefinedw undefined w poniedziałek dostaniemy go w Lidlu za 14,39 zł. Od wtorku za 17,99 zł.

Trawa będzie bardziej zielona

Ogrundefinedd to nie tylko żywopłot i drzewa, ale i trawnik. Zazwyczaj zaleca się jego koszenie co tydzień, ale niektundefinedre trawniki wymagają nawet częstszego przycinania. Jednak bez względu na częstotliwość tych zabiegundefinedw, jest to czynność, za ktundefinedrą nie wszyscy przepadają.

A jak ją sobie umilić? Wystarczy zainwestować w dobry sprzęt. W e-sklepie Lidla możemy kupić kosiarkę spalinową z dostawą do domu. 9 maja za 519,20 zł. Moc silnika: 1,8 kW, pojemność zbiornika 40 l, wysokość cięcia: 25-65 mm. Jeśli zależy nam na nieco lepszych parametrach, to kosiarkę o tej samej mocy, ale większej pojemności zbiornika (55 l) i wysokości cięcia do 75 mm dostaniemy za 639,20 zł. Do kupienia wyłącznie online.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement