Jak pięknie zapakować prezenty pod choinkę?

Kreatywny poradnik dla pomocników Świętego Mikołaja


O czym przeczytasz?

Jak zapakować prezent

thesefourwallsblog.com

Mniej znaczy więcej

Do zapakowania prezentów nie potrzebujemy wcale specjalnych ozdobnych materiałów. Wystarczy zwykły szary lub biały papier pakowy i odrobina kreatywności.

Naturalny efekt osiągniemy, owijając papier jutowym sznurkiem. Możemy użyć również białego sznurka, włóczki albo tradycyjnych wstążek. Jeżeli sznurek jest cienki, dla lepszego efektu owińmy paczkę kilkukrotnie. Dodajmy ozdoby. Sprawdzą się naturalne gałązki np. jodłowe, gałązki rozmarynu czy jemioły. Ostatni element to karteczki z imionami. Możemy wyciąć je z tego samego papieru, kartonu lub zwykłej białej kartki.

Jak spakować prezent na święta

almostmakesperfect.com

Lubisz kaligrafię? Odręczny napis będzie piękną ozdobą monochromatycznego białego prezentu.

Jak zapakować prezenty. Pomysły

burkatron.com

Oryginalnym dodatkiem i pamiątką na dłużej stanie się „wizytówka” zrobiona z masy solnej (tu przeczytasz jak zrobić świąteczne ozdoby z masy solnej). 

Jak zapakować prezent?

almostmakesperfect.com

Papier pakowy możemy również ozdobić prostym wzorem, używając pędzla lub odcisnąć proste kształty zrobionym z ziemniaka stemplem zanurzonym w farbie.

Jak spakować prezent

boxwoodavenue.com

Włącz wyobraźnię

Pakując prezenty dla dzieci, sprawmy, żeby ich rozpakowywanie było dodatkową frajdą. Niech opakowanie wywoła szeroki uśmiech na ich twarzach. W tym przypadku również nie potrzebujemy kupować niczego wymyślnego. Sprawdzi się jednolity, gładki papier i pomysłowość. Paczuszka może mieć pyszczek zwierzątka czy rogi renifera. Szablony do ich odrysowania znajdziesz tutaj.

Jak zapakować prezent w papier

Prezent dla dziecka. Jak zapakować

thinkmakeshareblog.com

Możemy obwiązać prezent kolorową wełną lub wstążkami w kilku kolorach. Nawet szary papier będzie wesoły, jeśli ozdobimy go kolorowymi kropkami odciśniętymi palcem lub przykleimy piegi z konfetti czy papieru kolorowego. Pamiętajmy, liczy się dobra zabawa, więc sami też dobrze się bawmy przy pakowaniu.

Jak spakować prezent dla dziecka

jak zapakować prezent dla dziecka

mermagblog.com

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

500 sekund o rynku nieruchomości #3 – luty 2021

O kredytach hipotecznych, większej dostępności finansowania zakupu mieszkań! O wyprowadzce poza miasto i o ekologii na mieszkanie.pl Świat nieruchomości w podsumowaniu miesięcznym, wspólnie z Fiat