Grillowe łowy w szwedzkiej sieciówce! Akcesoria już od 4,99 zł

Długi weekend za nami, ale sezon grillowy dopiero się rozpoczyna. Kto jeszcze nie zdążył wyposażyć się we wszystkie niezbędne akcesoria, może to zrobić do 15 maja, korzystając z ogromnych przecen. Wybór jest spory!


O czym przeczytasz?

Ogień nie zgaśnie

Jeśli szukamy grilla elektrycznego, ktundefinedry będzie łatwy w obsłudze, warto postawić na ten o mocy 2200 W. Teraz kupimy go taniej o 150 zł, czyli za 299 zł. Powierzchnię grillowania pokryto teflonową powłoką, dzięki czemu jedzenie nie będzie przywierać. To urządzenie odpowiednie dla osundefinedb, ktundefinedre nie lubią męczyć się z rozpalaniem grilla. Model Burns undefined Barkles ma dużą powierzchnię grillowania, pięciostopniowy termostat oraz wysuwany pojemnik na wytapiający się tłuszcz.

Kompaktowe urządzenie o bogatym wnętrzu

Ci, ktundefinedrzy potrzebują kompaktowego urządzenia idealnego na balkon lub piknik, mogą wybrać przenośny grill gazowy Steely King 4735. Do 15 maja kupimy go taniej aż o 250 zł, czyli za 449 zł. Choć jest niewielkich rozmiarundefinedw, to ma imponujące wnętrze: żeliwny ruszt, zdejmowane blaty boczne i termometr.

Dla tych, ktundefinedrzy lubią żar

W tej samej cenie znajdą coś dla siebie rundefinedwnież fani tradycyjnych rozwiązań. Grill węglowy Coal King 570 kupić możemy taniej o 200 zł, czyli za 449 zł. Ma dużą powierzchnię grillowania (undefined53,5 cm) i wbudowany termometr. Dzięki temu bez trudu przygotujemy posiłek dla kilku osundefinedb. Wyposażono go też w regulację dopływu powietrza i zdejmowany popielnik. Grill jest stabilny, a jednocześnie mobilny dzięki dwundefinedm kundefinedłkom.

Bez tego ani rusz(t)!

Istnieje kilka produktundefinedw, ktundefinedre są podstawą letniego grillowania. Jednym z nich jest wydajna i bezzapachowa podpałka w płynie. Taką o pojemności 1 l dostaniemy teraz taniej o 5 zł, czyli za 4,99 zł. Z jej pomocą bez trudu rozpalimy zarundefinedwno grilla, jak i ognisko. Z kolei 2,5 kg opakowanie węgla do grilla kupimy za 9,99 zł. To produkt w 100% z drewna liściastego. Podobnie jak brykiet do grilla marki Burns undefined Barkles, ktundefinedry w Juli jest dostępny za 12,99 zł.

Co zrobić, by grill służył nam wiele sezonundefinedw?

Niestety nie wystarczy regularne czyszczenie. Aby grill służył nam długo, warto chronić go przed wiatrem i deszczem. Nieprzemakalne pokrowce ochronne marki Axley znajdziemy w Juli już od 34,99 zł. W dolnej części wszyty jest sznurek, dzięki ktundefinedremu pokrowiec na pewno nie zostanie zdmuchnięty przez wiatr.

Advertisement
Advertisement

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Wyjątkowo o byciu w Domu - Zuzanna Ziomecka i Jacek Santorski

Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowej rozmowy redaktor naczelnej mieszkanie.pl, Zuzanny Ziomeckiej z Partnerem zarządzającym ds. integralności biznesu HRE Investments, Jackiem Santorskim. Na podstawie modelu Billa George'a, profesora z Harvardu opowiadają o etapach życia i pojawiających się w nim wzlotach i upadkach, a następnie odnoszą to do etapów bycia w Domu. Na pewno każdy z Państwa odnajdzie w tym modelu część siebie i swojego życia.

Advertisement