Porady i inspiracje

Ile-kosztuje-malowanie-scian
Ile kosztuje malowanie mieszkania?

Planujesz odświeżenie wnętrza i zastanawiasz się, ile na to wydasz? Oto wyliczenie kosztów farb, materiałów i robocizny.

Emilia Branecka - Ledwoń, 18 maj 2022
Nowoczesna łazienka po remoncie
Ile kosztuje remont łazienki?

Podobno urządzenie mieszkania kosztuje średnio tysiąc złotych na metr. Nieco inaczej jest w przypadku remontu, a już tym bardziej remontu łazienki. Skucie starych płytek czy naprawa ewentualnych uszkodzeń na ścianach i podłodze, to dodatkowe koszty.

Anna Lapwing, 06 paź 2020
Remont poddasza
Remont poddasza - o czym pamiętać?

Chyba każdy chociaż raz w życiu marzył o tym, aby położyć się na łóżku i widzieć nad sobą gwieździste niebo za oknem. Poddasza są niesamowicie przytulnymi kątami. Jednak urządzenie ich, wymaga więcej wysiłku niż remont innych kondygnacji.

Anna Lapwing, 02 paź 2020
Domy z kontenerów - czym są i ile kosztują?

Każdego dnia po morzu pływają tysiące statków transportowych wypełnionych kontenerami. Te metalowe pudła są niezwykle wytrzymałe i odporne na sztormy. To właśnie ta trwałość była kiedyś inspiracją, by kontenery zostały wykorzystywane do budowy domów.

Anna Lapwing, 02 paź 2020
Kuchnia po remoncie
Ile kosztuje remont kuchni?

Najczęściej remontowanym pomieszczeniem w Polsce jest kuchnia i jadalnia. W ubiegłym roku 57% remontów, to wymiana właśnie tych pomieszczeń – wynika z badań przeprowadzonych przez Fixly.pl i Kantar Polska.

Anna Lapwing, 02 paź 2020