Mieszkanie na wynajem dostępne od 62 dni Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża 6 300,00 zł

  • 72 m2
  • 3 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
e2fc1nthtu
Numer zewnętrzny
12271/3482/OMW
Kategoria
Mieszkanie na wynajem
Powierzchnia
72 m2
Piętro
4
Liczba pięter
7
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2000
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej/Poznańskiej w Warszawie. Do lokalu należą 2 miejsca parkingowe w podziemnym garażu. Mieszkanie z dużymi oknami w salonie i w kuchni co powoduje doskonałe oświetlenie naturalnym światłem. Dodatkowo mała garderoba z ruchomym systemem wieszaka i miejscem do przechowywania. Woda oligoceńska z dodatkowego kranu w kuchni. Klimatyzacja w salonie, wydajna na całą powierzchnię mieszkania. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, winda towarowa. Sprzęty kuchenne mało używane. W mieszkaniu znajdują się eleganckie, drewniane, stylowe meble. Na podłodze parkiet dębowy oraz pełne drzwi dębowe. Mieszkanie odświeżone (malowane) W okolicy liczne knajpki z kuchnią świata, sklepy, puby. Doskonałe połączenie z każdą dzielnicą Warszawy (metro, autobusy, tramwaje). Osiedle zamknięte, ochrona.Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: WWW.OGRODOWA.WAW.PL

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Karolina Michalska
tel. +48 79...
Agencja nieruchomości
"OGRODOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 501 22...