Mieszkanie na wynajem dostępne od 176 dni Warszawa, Mokotów, ul. Wielicka 7 500,00 zł

  • 140 m2
  • 4 pokoje
  • 8 piętro
+48
Numer oferty
d5dwhs3mnh
Numer zewnętrzny
10212/3482/OMW
Kategoria
Mieszkanie na wynajem
Powierzchnia
140 m2
Piętro
8
Liczba pięter
12
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2008
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, ul. Wielicka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Przestronny, elegancki apartament z balkonem, po generalnym remoncie. Składa się z: salonu, kuchni z jadalnią, 3 pokoi, 2 łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego z pralnią. Całodobowa ochrona, podziemny parking, możliwość korzystania ze zlokalizowanego w budynku basenu oraz siłowni.

Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: WWW.OGRODOWA.WAW.PL

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Hanna Demidowska-Bedrzycka
tel. 226 52...
Agencja nieruchomości
"OGRODOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 501 22...