Mieszkanie na wynajem dostępne od 71 dni Warszawa, Mokotów, al. Aleja Niepodległości 3 844,00 zł

  • 41 m2
  • 3 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
dmabwlub2n
Numer zewnętrzny
12183/3482/OMW
Kategoria
Mieszkanie na wynajem
Powierzchnia
41 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1939
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, al. Aleja Niepodległości

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie z przeznaczeniem na biuro lub lokal usługowy blisko Metra Pole Mokotowskie.  Idealny do prowadzenia biznesu typu: kancelaria, gabinet lekarski, gabinet kosmetyczny. Z ogólnej powierzchni 41m wydzielonych jest 6 pomieszczeń, w tym łazienka i pomieszczenie gospodarcze/garderoba. Klimatyczna kamienica z 1939 roku,  wszystkie instalacje w pionie wymienione, odnowione klatki schodowe, elewacja zewnętrzna w trakcie remontu. Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do tego, aby informacje zawarte w opisach oferowanych przez nas nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Z uwagi jednak na fakt, iż czasami pochodzą one od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, Ogrodowa Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami specjalnymi: WWW.OGRODOWA.WAW.PL

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Karolina Michalska
tel. +48 79...
Agencja nieruchomości
"OGRODOWA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tel. 501 22...