Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 417 dni Żyrardów 247 878,00 zł 8 586,01 zł/m2

  • 28,87 m2
  • 1 pokój
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
boq0brav5w
Numer zewnętrzny
282014/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
28.87 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2025
Lokalizacja
Żyrardów

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28,87m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze czteropiętrowego, nowo budowanego budynku położonego w dogodnej lokalizacji w samym centrum Żyrardowa.
Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią o powierzchni 22,27m2 z wyjściem na balkon 4,8m2, łazienki 3,78m2 i holu 2,82m2.
Stan mieszkania deweloperski.

Nowa inwestycja deweloperska - mieszkania od 27,4m2 do 68,8m2.
W przedsprzedaży jest 87 mieszkań w budynku pięciokondygnacyjnym. Inwestycja, której termin zakończenia planowany jest na 30.12.2025, a przeniesienie prawa własności do 30.06.2026 roku, prowadzona jest w centrum Żyrardowa.

Oferowana ilość mieszkań: 26 jednopokojowych, 47 dwupokojowych (w tym 9 z antresolą) i 14 trzypokojowych. Budynek: parter oraz 4 piętra, z garażem podziemnym na 38 stanowisk, 32 komórkami lokatorskimi i z dwiema klatkami schodowymi wyposażonymi w windy.

Stan wykończenia mieszkań deweloperski: podłogi szlichta cementowa, ściany konstrukcyjne żelbetowe otynkowane, ściany działowe murowane otynkowane, sufity otynkowane, drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, okna i drzwi balkonowe PCV. Wysokość mieszkań 2,65 m. Instalacje doprowadzone do mieszkań: centralne ogrzewanie z grzejnikami płytowymi w pokojach, wodna z.w. + c.w. + kanalizacyjna, wentylacja mechaniczna, instalacja elektryczna (oświetlenie górne pomieszczeń z wyłącznikami, gniazda przyłączeniowe, w tym oddzielne do zmywarki, lodówki, okapu, piekarnika oraz puszka do zasilenia kuchni elektrycznej, zmywarki, na zewnątrz do ew. zasilania klimatyzacji) , instalacja teletechniczna (światłowód, TV naziemna, TV kablowa), instalacja domofonowa.
Mieszkania na parterze posiadają tarasy z ogródkiem, a mieszkania na piętrach posiadają balkony Opcjonalnie można wykupić, w miarę dostępności, komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym..

Po podpisaniu umowy developerskiej w formie Aktu Notarialnego, płatności odbywają się wg harmonogramu zależnego od postępu prac budowlanych i są nadzorowane przez Bank Spółdzielczy w Skierniewicach, który gwarantuje pewność zwrotu środków nabywcy lokalu w razie nie przeniesienia prawa własności na nabywcę w terminie określonym w umowie pomiędzy developerem, a bankiem, to jest do 30.06.2026.

Żyrardów jest obecnie dynamicznie rozwijającym się miastem, od lat prowadzącym rewitalizację miasta i dbającym o przywrócenie zabytkowym obiektom architektonicznym ich dawnej świetności, Osada Fabryczna jest wpisana na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Miasto jest dobrze skomunikowanym z Warszawą. Podróż pociągiem do Warszawy 43km, zajmuje około 40 - 60 minut, w zależności od wyboru rodzaju pociągu.

Polecamy i zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się ze szczegółami oferty.
Przeprowadzimy Państwa przez całą procedurę związaną z transakcją, a jeśli będzie taka potrzeba, nasi eksperci kredytowi pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę kredytów hipotecznych na rynku.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maciej Monikowski
tel. 534 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...