Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 232 dni WIŚLINKA, Łąkowa 884 985,00 zł 27 314,35 zł/m2

  • 32,4 m2
  • 2 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
djzjwuualt
Numer zewnętrzny
105717/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
32.4 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Lokalizacja
WIŚLINKA, Łąkowa

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji ,
Podane ceny ofertowe są cenami brutto ( w tym 23% VAT )

LOKAL B6.1 - taras: 7,10 m, ogródek: 30,50 m

[ pełne zestawienie oferowanych lokali wraz z informacją o standardzie wykończenia budynków i lokali na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1294/78/OI ]

To jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha. Sobieszewo to ostoja spokoju i dzikiej przyrody. Jest to jedno z ostatnich takich miejsc na polskim wybrzeżu, choć jednocześnie położone blisko tętniącego życiem centrum miasta.

II ETAP INWESTYCJI:
15 BUDYNKÓW = 127 APARTAMENTÓW (25,52 m2 – 85,57 m2)
152 MIEJSA PARKINGOWE NAZIEMNE - 25.000 zł brutto
48 MIEJSC DO CUMOWANIA JACHTÓW - możliwość zakupu tylko do lokali od 50 m2 (zostały przypisane konkretne nr mc do lokali) - 200.000 zł ( BRUTTO )

DANE DOT. MARINY
- szerokość miejsc cumowniczych ok. 4 5 m
- cumowanie DO Y BOOM o dł. 10 m
- max długość jednostki ok. 12 m
- proj. głębokość basenu portowego ok 2m 2,5m (2m przy skarpach)
- pomosty pływające
- dostęp do energii elektrycznej i wody bieżącej

W ramach zatwierdzonego II i III etapu projektu planowana jest budowa 31 kameralnych budynków, które obejmą łącznie 267 luksusowych apartamentów. W ramach inwestycji przygotowane zostaną również 293 miejsca parkingowe oraz 129 miejsc cumowniczych. Zakończenie realizacji II etapu planowane jest w trzecim kwartale 2023 roku. Z kolei oddanie do użytku apartamentów z III etapu nastąpi rok później.

Inwestycja zostanie zrealizowana w trzech etapach, w ramach których powstanie kilkaset apartamentów. Apartamenty klasy premium wraz z prywatnymi miejscami cumowniczymi spełniają najwyższe oczekiwania i wymagania klientów.

W ramach I etapu powstało już 77 apartamentów o powierzchni od 41 do 89 mkw.
Zaprojektowano również wiele atrakcyjnych udogodnień, pozwalających gościom na odpoczynek w wyjątkowych warunkach, m.in.: lobby z recepcją, restaurację z wyjściem na ogród zimowy i centrum konferencyjno-biznesowe. Do dyspozycji gości inwestor na 400 mkw. powierzchni Wellness&SPA przygotuje aż 8 gabinetów SPA, salę fitness oraz na ostatniej kondygnacji ekskluzywne sale pod gwiazdami SEA ROOF z widokiem na Wyspę Sobieszewską

Udogodnienia: idealne miejsce zwłaszcza dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, własne miejsce cumownicze w marinie z możliwością wykupu na własność (w Polsce możliwy jest tylko wynajem miejsc), miejsca szerokie – dające swobodę manewrowania, bogata infrastruktura mariny, miejsce na zimowanie jachtów, kapitanat obsługujący marinę. Inwestycja z pełnym zapleczem rekreacyjnym (basen, gabinety spa, restauracja, sale biznesowe itp.). W zasięgu ręki raj dla miłośników natury: otwarte morze i plaże, rzeka. Park krajobrazowy Ptasi Raj i rezerwat przyrody Mewia Łacha - to idealne miejsce na wycieczki piesze, rowerowe, Dla najmłodszych - pokój zabaw, w którym maluchy spędzą ciekawy czas pod okiem opiekuna. Dla dorosłych - restauracja i imprezy na barce. Winda w budynkach powyżej 4 lokali. Możliwość wykończenia apartamentów pod klucz.
Przynależności: duże balkony z panoramicznymi przeszkleniami oraz tarasy z widokiem na wodę, ogrody.
Bezpieczeństwo: monitoring, recepcja czynna 24 h/dobę.

STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKÓW B1-B15 - II ETAP INWESTYCJI
1. Budynek:
1.1. Budynek – dane ogólne:

• Ilość budynków w ramach inwestycji – 15;

• wysokość budynku B3 do B13 - 3 kondygnacje nadziemne;

• wysokość budynku B1, B2, B14, B15 - 2 kondygnacje nadziemne;

• wysokość kondygnacji apartamentów:
- B3 do B13 : min. 2,8m,
- B1, B2, B14, B15 : min. 2,7m;

• winda cichobieżna w budynkach B3 do B13; brak windy w budynkach B1, B2, B14, B15.
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...