Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 343 dni Warszawa, Żoliborz, ul. Poli Gojawiczyńskiej 725 000,00 zł 15 392,78 zł/m2

  • 47,1 m2
  • 3 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
atrzkaa2oc
Numer zewnętrzny
282220/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
47.1 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1968
Lokalizacja
Warszawa, Żoliborz, ul. Poli Gojawiczyńskiej

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

ŹOLIBORZ - Sady Żoliborskie

Do stacji METRO MARYMONT ok 300 metrów.

Mieszkanie o pow.47,1m2 na IV piętrze w budynku z 1968r. (bez windy).
IDEALNE MIEJSCE dla osób ceniących CISZĘ, ZIELEŃ, SPOKÓJ.
Rozkładowe, funkcjonalne ( bez pokoi przechodnich), słoneczne (duży pokój z balkonem) , oddzielna kuchnia z oknem i łazienka( po remoncie).
Istnieje możliwość adaptacji pomieszczeń według wymarzonego pomysłu.

Do lokalu przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe.
Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z KW.

Świetna komunikacja, tramwaje, autobusy, 5 minut do Metra Marymont i Hali Marymonckie

IDEALNE MIEJSCE dla osób ceniących CISZĘ, ZIELEŃ, SPOKÓJ

POLECAM

--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Halina Władyka
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...