Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 379 dni Warszawa, Wola, ul. Łucka 1 450 000,00 zł 18 261,96 zł/m2

  • 79,4 m2
  • 3 pokoje
  • 9 piętro
+48
Numer oferty
as1gvecfim
Numer zewnętrzny
282743/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
79.4 m2
Piętro
9
Liczba pięter
9
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1998
Lokalizacja
Warszawa, Wola, ul. Łucka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Niepowtarzalne mieszkanie z oknami od wszystkich stron świata usytuowane na ostatnim dziewiątym piętrze w budynku z 1997 r
Prestiżowa lokalizacja w samym centrum!
W budynku 2 windy, monitoring i całodobowa ochrona.
Apartament jest bardzo rozkładowy. Okna są na wszystkie strony świata. Z jednego widok na Warsaw Spire, a z innego Pałac Kultury i Nauki.

Łączna powierzchnia to 79,40 m2 i składa się z dużego salonu 29,09 m2 , oddzielnej widnej kuchni 10,46 m2, dwóch sypialni 15,44 m2 i ok.10,40 m2, łazienki z oknem 5,86 m2 i toalety 1,34 m2. Przy wejściu jest wnęka na dużą szafę.

Przypisane do mieszkania miejsce postojowe znajduje się w garażu na poziomie +1.

Czynsz wynosi 1200 zł

Doskonała lokalizacja - blisko Fabryki Norblina, Plac Europejski, Hilton z Homes Place, Platinum Residance z Biedronką na parterze, ulica Grzybowska, Browary Warszawskie.

Polecam!--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Anna Bartczak
tel. 534 88...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...