Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 16 dni Warszawa, Wola, ul. Górczewska 560 000,00 zł 10 769,23 zł/m2

  • 52 m2
  • 2 pokoje
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
ekzokjesa0
Numer zewnętrzny
282486/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
52 m2
Piętro
3
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1937
Lokalizacja
Warszawa, Wola, ul. Górczewska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Klasyczne 2-pokojowe mieszkanie w ładnej, zadbanej kamienicy w sercu Woli, w sąsiedztwie zabytkowej Kolonii Wawelberga i "Szpitala Wolskiego".
5 minut do metra Młynów albo do metra Płocka.

Mieszkanie 52m2 jest wysokie, rozkładowe, 2-stronne, na dużą kuchnię /12m2/ i balkon /2m2/przy większym pokoju.
Wysokość 3m. Mieszkanie ciche- okna wychodzą na podwórko.
Okna i kaloryfery wymienione, parkiet dębowy oryginalny i reszta mieszkania wymaga remontu.

Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4m2.
Parkowanie na ulicy.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Zdzisław Kutyła
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...