Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 358 dni Warszawa, Wola, al. Aleja "Solidarności" 400 000,00 zł 14 760,15 zł/m2

  • 27,1 m2
  • 1 pokój
  • 10 piętro
+48
Numer oferty
b1yhnpc11d
Numer zewnętrzny
283166/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
27.1 m2
Piętro
10
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
1
Rok budowy
1972
Lokalizacja
Warszawa, Wola, al. Aleja "Solidarności"

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie.

Warszawa, Wola, Al. Solidarności.

Kawalerka o powierzchni 27,1 m2 z dużym oknem z widokiem na zachodnią panoramę Warszawy.

Na podłogach znajduje się parkiet, okna nowe po wymianie.
Do mieszkania przynależy dość duża piwnica.

W budynku są dwie nowe windy, na klatce dodatkowo jest zamykany korytarz można bez obaw pozostawić wózek lub rower.

Niski czynsz 375 zł/mc.

Dobra komunikacja:
- autobus i tramwaj w zasięgu 200 m
- metro Ratusz Arsenał 5 minut tramwajem lub 15 minut spacerkiem

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Grunty pod budynkiem mają uregulowany stan prawny - Spółdzielnia Starówka jest właścicielem gruntów. Mieszkanie do remontu.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Wojciech Mączyński
tel. 535 00...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...