Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 8 dni Warszawa, Włochy, ul. Szybka 480 000,00 zł 12 938,01 zł/m2

  • 37,1 m2
  • 2 pokoje
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
bf0inxuqrh
Numer zewnętrzny
6429842
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
37.1 m2
Dostępne od
11/28/2022
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2022
Lokalizacja
Warszawa, Włochy, ul. Szybka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 37.1m2, z ogródkiem 27.98m2 i z przynależną komórką lokatorską 2.1m2 dodatkowo płatną 9 500 zł brutto.Jak widać na tablicy informacyjnej, prace na inwestycji zostały zakończone z końcem sierpnia 2022, budynek jest obecnie na etapie odbioru i w październiku należy oczekiwać odbioru kluczy.
Mieszkanie z pełną własnością, odrębna KW.

Mieszkanie jak super ustawne, każdy centymetr został zaplanowany we właściwy sposób - począwszy od wejścia, nie ma miejsca na niepotrzebne korytarze w tak niewielkim metrażowo mieszkaniu. To sprawia, że można je dobrze zagospodarować meblami i zyskać więcej przestrzenii użytecznej, niż w przypadku większego metrażu mieszkania, a cena czynszu pozostaje niższa.

Do mieszkania przynależy spory ogródek 27.98m2, słoneczny - ulokowany od strony południowej, co zdarza się bardzo rzadko - z obu pokoi jest wyjście na ten ogródek.

Z salonu można bez przeszkód wygospodarować oddzielny pokój ok 10m i kuchnię bez okna, stawiając jedną dodatkową ściankę - wysoki potencjał inwestycyjny.

Warto zaznaczyć, że w najbliższej przyszłości, niedaleko inwestycji, pojawi się kładka nad torami, stanowiąca szybkie przejście do Parku Szczęśliwickiego. A jak wiadomo jest to jeden z najpiękniejszych parków Warszawy.


Dobra komunikacja - bezpośrednio przy stacji WKD Aleje Jerozolimskie.


Na osiedlu mini plac zabaw dla dzieci, w okolicy sporo zieleni.

Na tym etapie sprzedaż odbywa się na zasadach cesji Umowy Deweloperskiej.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ewelina Chmielewska
tel. 513 42...
Agencja nieruchomości
HAMPTON HOME Beata Wróblewska
tel. 782 4...