Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 378 dni Warszawa, Wilanów, ul. Bruzdowa 445 000,00 zł 10 853,66 zł/m2

  • 41 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
bul0arozvp
Numer zewnętrzny
282955/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
41 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1997
Lokalizacja
Warszawa, Wilanów, ul. Bruzdowa

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z:

- salonu z otwartą kuchnią ( 23 m2 )
- sypialni ( 12 m2 )
- łazienki ( 6 m2 )

Informacje dodatkowe:

- piętro 2/2
- osiedle wybudowane w 1987 roku
- ekspozycja okien - południe i wschód
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia, świeżo po remoncie
- w wyposażeniu szafy wnękowe i inne meble
- monitoring, recepcja i całodobowa ochrona
- czynsz zawiera fundusz remontowy, zaliczkę na zimną wodę, internet, sprzątanie klatki i usługi ogrodnika
- na terenie osiedla dwa parkingi - bez dodatkowych kosztów dla kupującego
- mieszkanie do kupienia tylko za gotówkę ( w trakcie wydzielania KW na poszczególne lokale )
- idealne na inwestycje pod wynajem

Lokalizacja:

Świetna lokalizacja - Wilanów ( Zawady ), blisko obszaru Natura 2000, 200 m do placu zabaw, ok. 800 m do przystanku autobusowego i Placu Vogla, gdzie znajdziemy liczne punkty usługowo - handlowe - sklepy, restauracje, kawiarnie.

Zapraszam na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie oraz do kontaktu w celu omówienia innych preferencji mieszkaniowych, ponieważ mamy w swojej ofercie ogromną bazę mieszkań na sprzedaż.

Diana Łapińska
Doradca ds. Nieruchomości
--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Diana Łapińska
tel. 535 90...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...