Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 55 dni Warszawa, Ursynów, ul. Małej Łąki 716 000,00 zł 11 329,11 zł/m2

  • 63,2 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
ckgwzfve5w
Numer zewnętrzny
28834/2517/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
63.2 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1980
Lokalizacja
Warszawa, Ursynów, ul. Małej Łąki

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

✅Co oferujemy do zakupu?
Ciepłe, ciche, przestrzenne, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Ursynów Natolin

✅Opis osiedla
Zlokalizowane jest ono miejscu o którym można powiedzieć, ze stanowi centrum tej subdzielnicy Ursynowa. Powstało ono w latach 80 tych ub wieku. Jest to teren w większości zabudowany budynkami niskokondygnacyjnymi, z dużymi zielonymi przestrzeniami miedzy nimi

✅Opis budynku
Wybudowany zgodnie z założeniami planistycznymi w 1985 roku budynek to 4 kondygnacyjna konstrukcja zbudowana w technologii wielkopłytowej. W budynku windy nie ma ale na poszczególne jego piętra można dojść po wygodnych schodach.

✅Opis mieszkania
Lokal znajduje się na 2 piętrze. jest to przestrzeń 63,2 mkw. Podzielona jest ona pomiędzy 3 pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę. Pokój dzienny, oraz dwie sypialnie są ja2ne ciche i ustawne. Kuchnia jest tak zaaranżowana, aby swobodnie można było się po niej poruszać. Łazienka jest kameralna ale wygodna. Każde pomieszczeni funkcjonuje oddzielnie. Z pokoju dziennego jest wyjście na balkon.
Mieszkanie jest w stanie do remontu.

✅Opis lokalizacji
Natolin to jedno z najlepiej skomunikowanych i zorganizowanych miejsc na planie miasta. Komunikacyjnie dojedziesz zarówno metrem jak i autobusem bez problemu do innych dzielnic miasta. Bogata infrastruktura zapewnia szeroki wybór wśród zarówno marketów wielopowierzchniowych jak i lokalnych sklepów i sklepików. Liczne placówki edukacyjno-wychowawcze, kluby sportowe, kluby zainteresowań i fitness dostarczą zarówno tobie jak i twojej rodzinie okazji do nauki, rozwoju i rozrywki w czasie wolnym od pracy i zajęć szkolnych. okoliczne tereny zielone, Pozwolą wam na pełny odpoczynek na łonie natury.

✅Co kupujesz wraz mieszkaniem?
Oprócz wygody związanej z samym mieszkaniem, jak i lokalizacją w cenie kupujesz mierzącą 7,01 mkw

✅Zapraszam na prezentację i do zakupu_________________________________________________________
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii i planów bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Roberto Sochaj
tel. 796 76...
Agencja nieruchomości
TNG REAL ESTATE SP. Z O.O
tel. 792 76...