Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 373 dni Warszawa, Targówek, ul. Mokra 570 000,00 zł 11 850,31 zł/m2

  • 48,1 m2
  • 2 pokoje
  • 6 piętro
+48
Numer oferty
cx4busp41s
Numer zewnętrzny
283032/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
48.1 m2
Piętro
6
Liczba pięter
13
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1980
Lokalizacja
Warszawa, Targówek, ul. Mokra

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie.

Tylko 5 minut od stacji metra Trocka.
Warszawa, Targówek, ul. Mokra.

Wykończone, gotowe do zamieszkania 48,1 m2, dwupokojowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na 6 piętrze w budynku z lat 80-tych.

Blok w ostatnich latach przeszedł termomodernizację, została odnowiona elewacja i wyremontowane klatki, wymienione windy oraz wymienione instalacje wodno kalnalizacyjne i centralnego ogrzewania.
Układ pomieszczeń:
- salon 19m2
- sypialnia 12m2
- kuchnia 6m2
- przedpokój 6m2
- łazienka 3m2
- balkon 5m2
- do mieszkania przynależy piwnica
- jest możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z nowymi pięciokomorowymi oknami wychodzącymi na dwie strony południową i wschodnią.

W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo usługowa, żłobek, przedszkole, szkoły, place zabaw, tereny spacerowe i rekreacyjne.

Dobrą komunikację zapewniają linie autobusowe i metro.

Stan prawny - odrębna własność z wykupionym udziałem w gruncie - Księga Wieczysta - można posiłkować się kredytem
--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Wojciech Mączyński
tel. 535 00...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...