Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 385 dni Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża 1 499 000,00 zł 24 983,33 zł/m2

  • 60 m2
  • 4 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
ems4var0hj
Numer zewnętrzny
282911/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
60 m2
Piętro
1
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
4
Rok budowy
1960
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście, ul. Hoża

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie do remontu w centrum Warszawy.

Mieszkanie o powierzchni 60 m2 mieści się w 6-cio piętrowym budynku z cegły. Budynek ogrodzony, elewacja odnowiona.

Mieszkanie składa się z: salonu z oknem na całej długości pokoju i z wyjściem na balkon 6 m2, 3 sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i dwóch przedpokoi. Mieszkanie doskona;e doswietlone, ekspozycja okien na trzy strony.

Do mieszkania przynależy piwnica oraz miejsce parkingowe na terenie zamkniętym i monitorowanym.

Lokal szczególnie nadaje się na biuro, kancelarię notarialną lub prawniczą, agencję nieruchomości.


Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą.
Czynsz: 700 zł


--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Bożena Olszewska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...