Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 424 dni Warszawa, Śródmieście, pl. Plac Konstytucji 1 390 000,00 zł 23 559,32 zł/m2

  • 59 m2
  • 3 pokoje
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
ballnjcbn2
Numer zewnętrzny
282258/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
59 m2
Piętro
3
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1954
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście, pl. Plac Konstytucji

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mieszkanie o pow.58,96m2 na IV kondygnacji w VI-piętrowej kamienicy z 1954r.( z windą), ŚRÓDMIEŚCIE POŁUDNIOWE, Plac Konstytucji.
Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.
Dwustronne, ekspozycja okien na wschód i zachód.

Świetna komunikacja, przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Politechnika 2 min.
W zasięgu ręki Park Ujazdowski (5 min), Agrykola i Łazienki Królewskie (7 min), Pole Mokotowskie (5min), Dolinka Szwajcarska (3 min).
Knajpki, restauracje, sklepy spożywcze, butiki, szkoły, przedszkola, Biblioteka Główna.
Do lokalu przynależy piwnica.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Marzena Poszwińska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...