Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 3 dni Warszawa, Śródmieście, al. Aleje Ujazdowskie 2 900 000,00 zł 29 000,00 zł/m2

  • 100 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
bkhiac4ha1
Numer zewnętrzny
283219/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
100 m2
Piętro
2
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Rok budowy
1922
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście, al. Aleje Ujazdowskie

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Apartament w prestiżowej lokalizacji usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży, ul. Mokotowskiej i Alej Ujazdowskich. Kamienica posiada dwustronne wyjście zarówno od ul. Mokotowskiej jak i od Alej Ujazdowskich.
Budynek został wzniesiony w 1922 roku przez Wybitnego architekta Mariana Lalewicza. Przez długie lata mieściła się tam siedziba Szwedzkiej firmy Ericsson. Po wojnie parter zajęła efektownie urządzona kawiarnia Ujazdowska.
W kamienicy odbył się gruntowny remont klatki schodowej pod koniec 2022 r. Atutem budynku jest piękna zabytkowa winda tworząca klimat tego miejsca.
Apartament zlokalizowany na drugim piętrze w 5-ciokondygnacyjnym budynku. Składa się z 3 pokoi o łącznej powierzchni 100m2.
Lokal został poddany generalnemu remontowi podczas, którego wykonano nową instalacje elektryczną, hydrauliczną, tynki oraz ułożono drewniany parkiet, odrestaurowano stolarkę okienną i drzwi wewnętrzne.
Wysokość ponad 3 metrów potęguje poczucie przestrzeni.
Północna ekspozycja zapewnia dobre doświetlenie i czyni mieszkanie jasnym.
Stylowe wykończenie tworzy klimat przytulności w szlachetnym stylu. Starano się zachować zabytkowe sztukaterie, by uchwycić ducha uprzedniej epoki.
Właściciel zadbał o wyprowadzenie dodatkowych przyłączy wod-kan w holu jeśli nowy właściciel będzie chciał relokować kuchnie w celu wyodrębnienia jeszcze jednego pokoju.
Apartament posiada w pełni urządzoną kuchnie wyposażoną w nowe AGD. Dodatkowym walorem są kamienne blaty pokrywające nie tylko powierzchnie robocza jak również stanowią wysłonę ścienną.
Udogodnienia warte uwagi w tym mieszkaniu to:
- Centralny odkurzacz
- System filtrowanej wody z kranu “Dafi Flow Comfort D-1”

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentacje !--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ewa Kostrzewa
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...