Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 417 dni Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Jana Pawła II 3 000 000,00 zł 21 582,73 zł/m2

  • 139 m2
  • 4 pokoje
  • 19 piętro
+48
Numer oferty
co1uigbdlm
Numer zewnętrzny
281460/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
139 m2
Piętro
19
Liczba pięter
25
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2002
Lokalizacja
Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Jana Pawła II

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Śródmieście Północne

Wygodne, komfortowe mieszkanie dla wymagających.

Do sprzedaży przestrzenny apartament 139 mkw.
W skład wchodzą:
hall wejściowy – podłoga drewno afrykańskie „Lapacho”, dwie duże szafy;
▪ salon – podłoga drewno afrykańskie, szklana ściana od strony Starego Miasta, podświetlana z podłogi, klimatyzacja, instalacja systemu kina domowego, oświetlenie stropowe;
▪ kuchnia z aneksem jadalnym – połączona z salonem, szafki wykończone aluminium, blaty granitowe,
▪ łazienka – grafitowe stiuki i terakota, kabina prysznicowa, umywalka, sedes, bidet, okrągła wanna z hydromasażem, stropowe głośniki z regulacją głośności,
▪ toaleta gościnna – stiuki i boazeria z drewna afrykańskiego, sedes, umywalka, pisuar.

Oferta zawiera (w cenie) dwa miejsca postojowe na parkingu podziemnym.

POLECAM.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Halina Władyka
tel. 733 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...