Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 424 dni Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska 999 000,00 zł 18 380,86 zł/m2

  • 54,35 m2
  • 2 pokoje
  • 1 piętro
+48
Numer oferty
dzlw2wg3f5
Numer zewnętrzny
280969/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
54.35 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1933
Lokalizacja
Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis


Mieszkanie o pow.54,35m2 na I piętrze w IV-piętrowej przedwojennej kamienicy z 1933r., Stara Ochota, ul. Białobrzeska.

Składa się z dużego pokoju połączonego z otwartą kuchnią i balkonem, sypialni, łazienki, sporej garderoby i przedpokoju.
Jasne, dwustronne, ekspozycja okien na wschód i zachód. PO GRUNTOWNYM REMONCIE. Wysokie 300cm.

Dobry punkt komunikacyjny (10 min do centrum; tramwaje i autobusy), blisko terenów zielonych ( Pole Mokotowskie, Park Szczęśliwicki, Park Zachodni), dwa centra handlowe z kinami w odległości 2 km, świetnie zaopatrzone lokalne sklepy spożywcze, blisko basen, lodowisko, Dom Kultury,
Och-Teatr, piekarnie, kawiarnie i restauracje.

Do lokalu przynależy piwnica.
Mieszkanie własnościowe.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Marzena Poszwińska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...