Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 364 dni Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska 750 000,00 zł 15 625,00 zł/m2

  • 48 m2
  • 2 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
d0v1cax3cc
Numer zewnętrzny
283019/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
48 m2
Piętro
4
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2
Rok budowy
1953
Lokalizacja
Warszawa, Ochota, ul. Białobrzeska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mieszkanie o pow.48m2 na IV piętrze w kamienicy z 1953r (z windą), Stara Ochota, ul.Białobrzeska.
Składa się z 2 widnych, ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju.
Wysokość mieszkania (280cm), daje efekt większej przestronności. Po remoncie, nowa kuchnia i nowy sprzęt.
Podłogi w pokojach drewniane, w kuchni gres. Nowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe.
Świetna infrastruktura, dobra komunikacja, tramwaje, autobusy w zasięgu ręki.
Do lokalu przynależy piwnica.
Mieszkanie własnościowe.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Marzena Poszwińska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...