Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 385 dni Warszawa, Mokotów, ul. Skolimowska 465 000,00 zł 19 375,00 zł/m2

  • 24 m2
  • 1 pokój
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
al5lbuhx5i
Numer zewnętrzny
282830/3376/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
24 m2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Rok budowy
1930
Lokalizacja
Warszawa, Mokotów, ul. Skolimowska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Mieszkanie o pow.23,82m2 na III kondygnacji w przedwojennej kamienicy z 1930r. (z windą),
5 minut spacerem do Łazienek Królewskich, Stary Mokotów, ul.Skolimowska.
Przez swoją wysokość (ok.320 cm) duże okna i drzwi wygląda na DUŻO WIĘKSZE.
Składa się z dużego pokoju, oddzielnej kuchni z oknem, małej łazienki, osobnego WC i przedpokoju.
Światna lokalizacja na granicy Starego Mokotowa i Śródmieścia, a do tego niesamowicie spokojnie i cicho.
W pobliżu Plac Unii Lubelskiej z nowoczesnym Centrum Handlowym, a równocześnie małe sklepiki, piekarnie, warzywniaki, cukiernie, teatry, mnóstwo kafejek i restauracji, ciekawe szkoły (Technikum Kinematograficzne - Komputerowe, liceum Czackiego na ulicy Polnej, liceum Żmichowskiej na Klonowej), dużo terenów zielonych (Łazienki Królewskie, Pole Mokotowskie).
W zasięgu ręki tramwaje, autobusy, mały spacer do metra.

Do lokalu przynależy piwnica.
Mieszkanie własnościowe.--------------------------------------------------------------------------------------
Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Marzena Poszwińska
tel. 884 99...
Agencja nieruchomości
Reals Nieruchomości Sp. z o.o.
tel. 535 00...