Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 61 dni Warszawa, Bielany, ul. Przy Agorze 475 000,00 zł 11 369,08 zł/m2

  • 41,78 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
c24p4gq4ij
Numer zewnętrzny
26321/2517/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
41.78 m2
Piętro
2
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Lokalizacja
Warszawa, Bielany, ul. Przy Agorze

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

   ✅   DWUPOKOJOWE MIESZKANIE NA BIELANACH, W DOBREJ LOKALIZACJI. 

MIESZKANIE i BUDNEK
Mieszkanie utrzymane w dobre kondycji, składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki z WC. Częściowo umeblowane w najpotrzebniejsze meble, łóżka i szafy. Budynek z lat 70-tych przeszedł gruntowny remont, który zawierał :
- Termomodernizacja
- Remont klatek schodowych
- Likwidacja zsypów na śmieci
- Instalacja nowoczesnych wind

  ✅  KOMUNIKACJA I OKOLICA
Powyższe mieszkanie jest świetnie skomunikowane z całą Warszawą. Do dyspozycji mamy autobusy, tramwaje oraz metro. Odległość pieszo do poszczególnych przystanków:
Autobus: 2 minuty
Tramwaj: 8 minut
Metro: 9 minut
Do dyspozycji mieszkańców parking przy budynku.
W najbliższej okolicy w pełni rozbudowana sieć handlowo-usługowa oraz liczne szkoły i przedszkole. Dużo ilość terenów zielonych i miejsc na spacery.

  ✅  Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą - można wspomagać się kredytem.

Serdecznie zapraszam na prezentację oraz do zakupu powyższej nieruchomości._________________________________________________________
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.). Kopiowanie treści oraz fotografii i planów bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Agnieszka Gozdek
tel. 796 76...
Agencja nieruchomości
TNG REAL ESTATE SP. Z O.O
tel. 792 76...