Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 70 dni Warszawa, Bemowo, ul. Szeligowska 781 000,00 zł 12 763,52 zł/m2

  • 61,19 m2
  • 3 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
cw1laa0rjt
Numer zewnętrzny
112264/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
61.19 m2
Piętro
4
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Warszawa, Bemowo, ul. Szeligowska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, Planowany termin zakończenia budowy: IV kwartał 2024

LOKAL: 4 A 23, balkon: 5,25 m

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań, informacja o standardzie wykończenia i harmonogram na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1538/78/OI ]

Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 zł
Cena brutto m.p. naziemnego: 23 000 zł - 26 000 zł
Boxy lokatorskie w cenach od 13 000 zł do 33 000 zł

2 etap inwestycji - Inwestycja składa się z budynku, w którym zaplanowano 87 lokali mieszkalnych oraz 7 usług. W garażu podziemnym powstanie około 91 miejsc parkingowych i około 15 miejsc postojowych na terenie. Do każdego mieszkania przewidziany jest balkon lub ogródek na parterze.. Zgodnie z harmonogramem budowa niniejszego etapu zostanie zakończona do końca 2024 roku.

Łącznie zaprojektowane osiedle to sześć nowoczesnych budynków z podziemnymi garażami.

Osiedle otacza dobra infrastruktura komunikacji miejskiej: do najbliższego przystanku autobusowego będzie jedyne 350 m. Bliskość ul. Połczyńskiej oraz trasy S8 (ok. 5 min. samochodem) zapewniają dobre połączenie z całym miastem. Na ulicy Szeligowskiej, w pobliżu inwestycji, powstanie stacja II linii metra, która w przyszłości skomunikuje osiedle nawet z najdalszymi zakątkami Warszawy.

W okolicy liczne punkty handlowe i usługowe takie jak: Centrum handlowe City Park, Karolin, Factory Ursus czy CH Wola Park, a także miejsca do relaksu - bliskość zielonego Fortu IV „Chrzanów”, Parku Górczewska oraz Stawu Koziorożca.

Odbiór techniczny 2024-12-31 ( nie później niż )
Umowa końcowa 2025-03-31 ( nie później niż )___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...