Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 250 dni Szczecin, ul. Kazimierza Królewicza 945 000,00 zł 11 209,96 zł/m2

  • 84,3 m2
  • 3 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
cmk53z0pd3
Numer zewnętrzny
23935/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
84.3 m2
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2007
Lokalizacja
Szczecin, ul. Kazimierza Królewicza

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Wyjątkowe mieszkanie w Szczecinie na ulicy Królewicza Kazimierza.
,,ZOBACZ FILM O NIERUCHOMOŚCI w dolnej części oferty,,

Przestrzenny w rodzinnym klimacie Salon o pow. 30 m2, połączony z otwartą kuchnią robi wrażenie.
Siedemnasto metrowy Taras z rozsuwanym i wygodnym, bezpośrednim przejściem do Salonu, budzi jeszcze większe pozytywne odczucia.
Funkcjonalna Kuchnia o pow. 7 m2. starannie przemyślana w projekcie, usytuowana jest w najbardziej wygodnym miejscu mieszkania, posiada narożny balkon o pow. około 4 m2.
Salonowy Taras jak i przykuchenny Balkon posiadają bezpośrednią przestrzeń z widokiem na rozłożyste zadrzewienia, otaczające osiedle.
Dwie Sypialnie o pow. 11 i 10 m2, usytuowane są od strony zachodniej a przez ich wyjątkowo widokowe okna, bezpośrednio obcujemy z sąsiadującą zielenią.
Osobna część kąpielowa o pow. 4,5 m2 znajduje się w najbardziej optymalnym miejscu mieszkania, naprzeciw osobno wydzielonej toalety.
Kształt i powierzchnia siedmiometrowego przedpokoju, częściowo zabudowana funkcjonalną garderobą, podkreśla starannie przemyślaną formę każdego pomieszczenia nieruchomości.
Ważnym elementem składowym oferty jest, wielofunkcyjne pomieszczenie dostępne dla mieszkańców, przeznaczone do przechowywania np: wózków dziecięcych, rowerów oraz innych podobnych urządzeń.
Warto podkreślić, iż wszystkie przestrzenie okienne w mieszkaniu jak i na klatce schodowej są również panoramiczne, co oznacz, że sięgają praktycznie od sufitu aż do podłogi.
Przestronne okna to dużo słońca i światła dziennego w domu, to dobra aura, lepsze samopoczucie domowników a co za tym idzie, lepsze zdrowie.
Ten kameralny kompleks osiedlowy, powstał w roku 2007 i oferuje miejscowej społeczności gabinet masarzu, gabinet lekarski i stomatologiczny a mieszkańcy z małymi dziećmi być może będą korzystać z osiedlowego żłobka i przedszkola językowego o nazwie Expercik.
Plusem nieruchomości jest również fakt, że lada dzień oddany zostanie do użytku , oddalony o około 300 metrów, nowoczesny Park wodny o nazwie Fabryka Wody.
Żabka, jako osiedlowy sklep z produktami niezbędnymi, to główny profesjonalnie przygotowany operator handlowy w obiekcie.

Mieszkanie zostało skrupulatnie przemyślane, zaplanowane przez sympatycznych właścicieli i wykończone z największą starannością.
Dobór kolorów wnętrz, jego wystrój, duże narożne, przestrzenie okienne, oraz dostęp do wyjątkowego Tarasu i Balkonu, daje poczucie spokoju, komfortu i rodzinnego ciepła.

Opłaty związane z czynszem dla wspólnoty, do której zaliczamy pobór zimnej wody, wywóz nieczystości, utrzymanie w należytym porządku części wspólnych budynku, opiewają na kwotę miesięczną 650 zł.
Za ogrzewanie i ciepłą wodę odpowiada Szczecińska Energetyka Cieplna a rachunki sięgają kwot 150 zł. miesięcznie.
Koszt miesięczny zużycia prądu opiewa na wartość 150 zł.

Wyjątkowe otoczenie nieruchomości takie jak: ogrody na parterze, sąsiednie tarasy, specjalnie zaaranżowana zieleń, plac zabaw dla dzieci, dostępność miejsc parkingowych bezpośrednio przed wejściem do nieruchomości a także bliska odległość do centrum miasta, dostępność do komunikacji miejskiej, jest tu dodatkowym atutem, który podkreśla wyjątkowość nieruchomości.
Indywidualnie zaaranżowane otoczenie całego osiedla, czystość wokół nieruchomości, ale i również w częściach wspólnych jak przestronne klatki schodowe, cichobieżne windy również dodają wartości nieruchomości.

Mieszkanie zlokalizowane w praktycznym centrum miasta a jednak otoczone zielenią daje poczucie ciszy i prywatności.
Nieruchomość wybudowana w roku 2007, połączone z indywidualną i skrupulatnie wybraną lokalizacją, nieustannie cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem osób chcących tu zamieszkać.

Wszystkie wyżej opisane atuty mieszkania, powodują, że pozostaje nam tylko umówić się na osobisty spacer po nieruchomości.
Tylko w taki sposób doświadczycie Państwo i poczujecie, czy to właśnie to mieszkanie jest tym idealnym i wymarzonym dla Was i Waszych najbliższych.
Namawiam, sprawdź dostępność oferty, umów się na spotkanie i przekonaj się osobiście.
Nie zapomnij zabrać ze sobą bliską Ci osobę, ona zawsze dobrze Ci doradzi.
Śmiało, zadzwoń teraz, takie oferty to rzadkość.
Tym bardziej, że sprzedający to rozsądni ludzie, którzy rozumieją obecna sytuację i są skłonni z poważnym, potencjalnym kupcem do negocjacji cenowej.
Istnieje możliwość zakupu mieszkania razem z z miejscem postojowym w pod budynkiem.

Zapraszam serdecznie.
Więcej informacji:
Robert Dorosz tel. 502 027 367
Zaufaj ludziom z Pasją do nieruchomości.

# Zainteresowanych zakupem lub sprzedażą nieruchomości w okolicy, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zawsze doradzę z zaangażowaniem i przyjemnością.
# Powyższa oferta objęta jest programem ,,Partnerska Współpraca, co oznacza, że zawsze współpracujemy z innymi Agencjami Nieruchomości."Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Robert Dorosz
tel. 502 02...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...