Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 60 dni Sosnowiec, ul. Koszalińska 417 562,00 zł 6 940,86 zł/m2

  • 60,16 m2
  • 3 pokoje
  • 5 piętro
+48
Numer oferty
cxqnxy04ks
Numer zewnętrzny
110265/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
60.16 m2
Piętro
5
Liczba pięter
7
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Sosnowiec, ul. Koszalińska

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC
PLANOWANY TERMIN REALIZACJI - IV kwartał' 23 r. ( zakończenie ) - I kwartał'24 r. ( odbiory )

Budynek D, lokal nr 36, balkon: 6,60 m2

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z inwestycji na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1498/78/OI ]

ETAP 2 - bud C i D

Budynek C : siedem kondygnacji nadziemnych – parter, I, II, III, IV, V,VI piętro
Budynek D : osiem kondygnacji nadziemnych- parter, I, II, III, IV, V, VI, VII piętro
Jedna kondygnacja podziemna

Etap II budynki C i D posiada łącznie 88 lokali mieszkalnych:
Budynek C :
- parter – 5 lokali mieszkalnych z tarasami i ogródkami 1 lokal mieszkalny bez balkonu
- I-II piętro –po 7 lokali mieszkalnych z balkonami
- III – V - po 6 lokali mieszkalnych z balkonami
- VI – 4 lokale mieszkalne z balkonami

Budynek D :
- parter – 6 lokali mieszkalnych z tarasami i ogródkami
- I- VI piętro- po 6 lokali mieszkalnych z balkonami
- VII piętro- 4 lokale mieszkalne z balkonami

36 naziemnych miejsc parkingowych przeznaczonych do korzystania przez mieszkańców
- Garaż podziemny jednopoziomowy na 76 stanowisk postojowych
- 48 komórek lokatorskich

W ramach inwestycji zaprojektowano cztery 6-7mio kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. 176 mieszkań, w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse. Przewidziano 67 naziemnych miejsc parkingowych i 161 miejsc w garażu podziemnym.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo zaprojektowano monitoring budynku i rekreacyjną przestrzeń dla najmłodszych. Wygodę i komfort zapewnią komórki lokatorskie, ogrzewanie podłogowe, miejsca postojowe w garażu podziemnym i naziemnym oraz nowoczesne stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia) a także komunikacja miejska.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maria Gardyńska
tel. 603 43...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...