Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 111 dni Ruda Śląska, ul. Jerzego Ziętka 322 840,00 zł 7 000,00 zł/m2

  • 46,12 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
bln4o4jyua
Numer zewnętrzny
112737/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
46.12 m2
Piętro
2
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Ruda Śląska, ul. Jerzego Ziętka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, bez 2% PCC, Planowany termin zakończenia budowy: IV kwartał 2024

Budynek B1, lokal nr: 1_2_21, balkon

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z 1 etapu inwestycji, informacja o standardzie wykończenia i harmonogramie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1525/78/OI ]

miejsca naziemne (30 000 zł), miejsca w hali „standardowe” (40 000 zł)
dla budynku B1 dostępne komórki o numerach 17-32. Powierzchnia 2,54 m2 w cenie 5000 zł/m2.

1 etap inwestycji - budynki B1 i B2
Minimalny odstęp pomiędzy budynkiem nr B1 a budynkiem nr B2 wynosi 20,15 m
Budynek nr B1 - lokale mieszkalne 32, Budynek nr B2- lokale mieszkalne 32.
Na terenie realizowanego 1 etapu inwestycji przewidziano miejsca postojowe we wspólnej hali garażowej
zlokalizowanej w:
- podziemiu budynku nr B1 i nr B2 gdzie zaprojektowano łącznie 54 miejsc parkingowych.
Dodatkowo jest 30 miejsc postojowych w terenie (a w tym 3 miejsca postojowe dla niepełnosprawnych). Dla zadania inwestycyjnego
nr 1 jest przewidzianych 10 zewnętrznych miejsc postojowych oraz 32 komórki lokatorskie
Wysokość mieszkań: parter 2,55 m, wyższe kondygnacje 2,60
---------------------------------------------------------------------------------

Osiedle budynków wielorodzinnych z wielostanowiskowymi garażami podziemnymi oraz miejscami parkingowymi naziemnymi wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu.
Zaprojektowano czterokondygnacyjne, powtarzalne budynki o prostych bryłach posadowionych na planie prostokąta.
Kondygnacje nadziemne w całości przeznaczone są na funkcję mieszkaniową.
Na kondygnacjach podziemnych zlokalizowano garaże i pomieszczenia techniczne, a w części również komórki lokatorskie.
Poszczególne piętra połączą windy. Lokatorzy dostaną się nimi także do podziemnych parkingów.
Mieszkaniom na parterze dedykowane będą ogródki a dla mieszkań na piętrach balkony.
Biel elewacji przełamana zostanie elementami ciemnoszarego tynku oraz delikatnymi poziomymi boniowaniami. Zastosowanie płatków miki w tynku strukturalnym podkreśli jego walory estetyczne tworząc na elewacji subtelne refleksy, widoczne w świetle dziennym oraz przy odpowiednim oświetleniu sztucznym.
Użyta na elewacji farba antysmogowa będzie miała korzystny wpływ na jakość powietrza. Według danych producenta 1 m2 powierzchni malowanej taką farbą oczyszcza powietrze tak samo jak jedno średniej wielkości dojrzałe drzewo.
W projekcie oprócz farby pochłaniającej smog znalazło się kilka innych proekologicznych rozwiązań takich jak budki dla jerzyków czy łąka kwietna.
Teren osiedla zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury.
Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw, a dla mieszkańców i ich gości dostępny będzie parking naziemny.
Inwestycja zrealizowana zostanie w sąsiedztwie dwóch malowniczych parków (Park Młodzieży, Park Fazaniec) i kompleksu sportowego z boiskami oraz torem rolkarskim (Burloch Arena).
Rozbudowana infrastruktura lokalna - szkoły, przedszkola i sklepy pomoże przyszłym mieszkańcom w codziennym funkcjonowaniu.
Kolejną zaletą jest znakomita siatka połączeń z okolicznymi miastami.
Przemieszczanie się po Metropolii ułatwi autostrada A4 i Drogowa Trasa Średnicowa.
Dzięki strategicznym arteriom kierowcy unikną korków, a zwolennicy ekologicznego transportu, jakim jest pociąg, dojadą do Katowic czy Gliwic w niespełna 20 minut.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Aleksandra Nowosielska
tel. 508 37...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...