Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 76 dni Otwock, ul. Ługi 502 875,00 zł 7 500,00 zł/m2

  • 67,05 m2
  • 3 pokoje
  • 1 piętro
+48

Atuty nieruchomości

  • Winda
  • Ogrzewanie miejskie
Numer oferty
dyb45hkivj
Numer zewnętrzny
7023996
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
67.05 m2
Piętro
1
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Lokalizacja
Otwock, ul. Ługi

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Inwestycja Park Hallera VIII jest kolejnym etapem projektu, który powstaje w Otwocku na dużej działce przylegającej do lasu. Osiedle składa się z kameralnych, wyposażonych w windy budynków trzypiętrowych. Mieszkania w inwestycji Park Hallera VIII posiadają zróżnicowane układy oraz powierzchnie od 29 do 71 mkw. Każdy lokal jest świetnie doświetlony, dzięki dużym oknom. Mieszkańcy w inwestycji Park Hallera VIII posiadać będą także przynależne prywatne balkony i tarasy oraz dostęp do części wspólnych z małą architekturą i placem zabaw. Dla osób posiadających samochody przewidziano parking i garaż. W inwestycji Park Hallera VIII wykorzystywane jest ogrzewanie z sieci miejskiej.

Lokalizacja inwestycji Park Hallera VIII zapewnia ciszę i spokój. Mieszczą się tutaj tereny zielone takie jak Lasy Otwockie w Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Tak urokliwa okolica nie wyklucza jednak dobrej komunikacji z Warszawą - w spacerowej odległości od osiedla znaleźć można przystanek autobusowy oraz stacje SKM. W okolicy inwestycji Park Hallera VIII nie brakuje również niezbędnych punktów handlowo-usługowych (Lidl, Galeria Kupiecka) oraz miejsc dedykowanych najmłodszym (żłobek, przedszkole).


Udogodnienia: Osiedle jest położone w spokojnej i zielonej części Otwocka w sąsiedztwie lasu sosnowego i obszarów zielonych dlatego widok z okien i tarasów będzie dawał poczucie harmonii i relaksu. Plac zabaw dla najmłodszych. Dodatkowym atutem na terenie osiedla w zrealizowanym etapie jest nowo powstałe przedszkole, a w jego pobliżu żłobek, szkoła a także market i targowisko miejskie zaopatrywane w świeże, lokalne produkty.
Przynależności: Budynek B będzie posiadał dwie klatki schodowe wyposażone w windy. Każdy lokal posiada balkon bądź taras
Bezpieczeństwo: Monitoring, teren ogrodzony.
Wielkość projektu: W realizowanym etapie inwestycji powstają budynki oferujący 44 lokale mieszkalne.
Garaże: Miejsca w hali garażowej 19.656,00 lub 26.136,00 PLN, Schowek 5.013,36 do 9.646,56 zł PLN, NMP 6 000 - 7000 PLN
Komunikacja: Rejon jest dobrze skomunikowany z Warszawą - w sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki miejskich i prywatnych linii autobusowych a także pobliska kolej miejska SKM w trakcie realizacji jest obwodnica południowa Warszawy, która zakłada budowę mostu południowego - dającego kolejną szybką przeprawę przez Wisłę w pobliżu Otwocka.
Odległość od Centrum: 26 km


Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia prezentacji w dogodnym dla Państwa terminie.

Dla Państwa wygody odbieramy telefony 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze na Marinie Mokotów od poniedziałku do piątku w godz.od 10:00 do 20:00, w sobotę 10:00 do 16:00

*** Większość naszych klientów pochodzi z polecenia wiec będziemy wdzięczni jeśli polecą nas Państwo Swoim znajomym i przyjaciołom ***

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Luiza Roszak
tel. 538 33...
Agencja nieruchomości
HAMPTON HOME Beata Wróblewska
tel. 782 4...