Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 210 dni Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Wspólna 290 406,00 zł 8 700,00 zł/m2

  • 33,38 m2
  • 2 pokoje
  • 8 piętro
+48
Numer oferty
b2ojgyvadq
Numer zewnętrzny
111678/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
33.38 m2
Piętro
8
Liczba pięter
8
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Wspólna

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, termin realizacji: IV kwartał'24 / I kwartał'25

LOKAL nr Z3/AB/8/1, TARAS

[ pełne zestawienie oferowanych mieszkań z 1 etapu inwestycji na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1423/78/OI ]

Komórki Lokatorskie - 8000zł/10000zł/szt
Miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 42 000zł (z 8%VAT)
wys. lokali 255cm parter, 260cm piętra

Na działce o powierzchni ok. 14 650,00 m2 zrealizowany zostanie zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z lokalami usługowymi na poziomie parteru, garażami na kondygnacji podziemnej, miejscami parkingowymi na terenie nieruchomości oraz niezbędną infrastrukturą.
Powstanie tu ponad 700 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 29 000 m2.
Znajdziemy tu zarówno jednopokojowe kawalerki o powierzchni od 25 m2 jak i nieduże, około 70-metrowe, funkcjonalne czteropokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi.
Projektowane budynki posiadają nowoczesną formę architektoniczną, ciekawą bryłę i stonowaną naturalną kolorystykę.
Zróżnicowana wysokość poszczególnych segmentów (od 5 do 9 kondygnacji) zapewnia optymalne doświetlenie wszystkich mieszkań.
Kaskadowa zabudowa pozwoliła na zaprojektowanie przestronnych, zielonych tarasów. Do mieszkań na parterze, od strony patio będą przynależały niewielkie ogródki. Teren wokół budynków zagospodarowany zostanie zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...