Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 31 dni Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina 616 000,00 zł 13 799,28 zł/m2

  • 44,64 m2
  • 2 pokoje
  • 4 piętro
+48
Numer oferty
as0ub10bi3
Numer zewnętrzny
114642/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
44.64 m2
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2020
Lokalizacja
Mysłowice, ul. Fryderyka Chopina

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUP I ZAMIESZKAJ NA NOWYM, ZAMKNIĘTYM OSIEDLU!!

MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMKIESZKANIA!

- 44m2
- układ 2-pokojowy
- TARAS 15m2!
- dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń
- NISKIE KOSZTY utrzymania
- wysoki standard wykończenia mieszkania
- miejsca parkingowe WYŁĄCZNIE DLA MIESZKAŃCÓW!
- miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska dodatkowo płatne
- budynek ocieplony!
- OSIEDLE CHRONIONE!
- mieszkanie jest w pełni wyposażone, sprzęt oraz meble nowe, nieużywane, wysokiej jakości. Istnieje możliwość rezygnacji z niektórych mebli, co wpłynie na obniżenie ceny
- idealne ze względu na lokalizacje mieszkanie pod INWESTYCJĘ na wynajem!
- dajemy Państwu możliwość negocjacji ceny oraz ustalenia płatności pod Państwa potrzeby
- wygodę mieszkańców zapewnia rozbudowana infrastruktura usługowa w sąsiedztwie.
- w niedalekiej odległości od osiedla funkcjonują sklepy, restauracje
- odległość do przystanku autobusowego to 150m,


Mysłowice jest to jedno z najlepszych miast w Polsce pod względem warunków życia! Świetnie zarządzane, nowoczesne oraz dbające o środowisko jak i bezpieczeństwo mieszkańców. Infrastruktura na najwyższym poziomie w połączeniu z dobrze zorganizowanym węzłem komunikacyjnym, sprawia, że mieszkańcom żyje się wspaniale! Dodatkowym atutem jest fakt, że w Mysłowicach znajduje się bardzo dużo skwerów zieleni, tras rowerowych i miejsc do codziennych spacerów.

SPRAWDŹ SAM!
Jesteśmy dla Państwa dostępni również w weekendy!

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi profesjonalni doradcy finansowi, którzy ZA DARMO pomogą w dopasowaniu najlepszej oferty kredytu hipotecznego dopasowanego do Państwa potrzeb.

W celu uzyskania szerszego zakresu informacji na temat kompleksowej oferty zakupu mieszkania bądź zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz zachęcamy do kontaktu telefonicznego na numer +48 603 437 277.___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maria Gardyńska
tel. 603 43...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...