Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 91 dni Marki, ul. Wesoła 587 000,00 zł 7 079,97 zł/m2

  • 82,91 m2
  • 4 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
b0pkl5jt0y
Numer zewnętrzny
109766/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
82.91 m2
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2021
Lokalizacja
Marki, ul. Wesoła

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA !!!

LOKAL nr 85GC_2, balkon: 8,00 m, pomieszczenie gospodarcze 10,00 m, kotłownia: 7,12 m, garaż: 16,16 m

Jest to lokal z osobnym wejściem z podwórza, zlokalizowany na drugiej kondygnacji, funkcjonalnym rozkładem i przyległością w postaci sporego 8mkw balkonu (rzut w załączeniu).
Ponadto do mieszkania przynależy miejsce postojowe w formie indywidualnego, zamykanego garażu wraz z pomieszczeniem gospodarczym o pow. ok. 17 mkw oraz miejscem postojowym naziemnym przed budynkiem ( WSZYSTKIE PRZYNALEŻNOŚCI W CENIE !!!! )

Sumaryczna powierzchnia lokalu, pomieszczenia gospodarczego i garażu to ok. 120 mkw,

Kameralne osiedle, charakteryzujące się spójną, niewysoką zabudową. Położone tuż pod lasem, w bliskości ważnych punktów usługowych i edukacyjnych, jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują własnej przestrzeni, a zarazem nie chcą rezygnować z bliskości miasta.

Udogodnienia: Plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przynależności: Mieszkania posiadają ogród lub balkon.
Bezpieczeństwo: Domofon, teren ogrodzony, ochrona,
Wielkość Projektu: Inwestycja składa się z 15 budynków wielorodzinnych, w których znajduje się łącznie 118 lokali mieszkalnych.
Garaże: Do każdego mieszkania przynależy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok. 17m2.
Komunikacja: Autobus: 900 metrów,
Odległość od Centrum: Marki 1,8 km, Warszawa: 14,8 km
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...