Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 88 dni Marki, ul. Kosynierów 408 576,00 zł 13 300,00 zł/m2

  • 30,72 m2
  • 1 pokój
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
bt3i3h4ivz
Numer zewnętrzny
115265/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
30.72 m2
Piętro
0
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Marki, ul. Kosynierów

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY - IV kwartał 2024 r.

Skontaktuj się z brokerem i zapytaj o aktualne promocje związane z prowadzoną inwestycją !!!

LOKAL nr 34, ogródek: 48,92 m
/ zestawienie oferowanych mieszkań z inwestycji, informacja o standardzie wykończenia dostępne na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1574/78/OI /

Miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 35 000 zł
Miejsce postojowe na platformie: 27 000 zł
Cena brutto komórki lokatorskiej: od 5.720 zł do 49.960 zł ( 4.000 zł/m2 )

Elegancko zaprojektowana strefa wejściowa wykonana ze szlachetnych materiałów tworzy aurę elegancji i luksusu. Aby utrzymać ten wyjątkowy charakter w częściach wspólnych przygotowano indywidualny projekt panelu wejściowego z dzwonkiem i numerem mieszkania, portale drzwiowe zostały wkomponowane w drzwi wejściowe. Choć każdy z tych elementów osobno może wydawać się wręcz niezauważalnym, to wspólnie dają wrażenie spójności, ładu i wysublimowanego charakteru inwestycji.

Liczba lokali w budynku 86 lokali mieszkalnych
Liczba miejsc garażowych i postojowych - 77 miejsca w garażu podziemnym – w tym 28 na platformach przesuwnych
1 miejsce naziemne
Dostępne media w budynku Woda, prąd, kanalizacja, sieć cieplna, okablowanie TV, telefoniczne i internetowe

Atuty inwestycji

• elegancka architektura

• kameralny charakter

• nieszablonowe rozkłady mieszkań

• przestronne i dobrze doświetlone mieszkania

• wysoki standard wykończenia części wspólnych

• stolarka okienna i drzwiowa z podwyższonymi
parametrami izolacji akustycznej i termicznej

• system kontroli dostępu i całodobowy monitoring

• oświetlenie energooszczędne z czujnikami ruchu

• inne rozwiązania proekologiczne
Atuty lokalizacji

• bliskość centrum handlowego M1 oraz Atrium Targówek

• łatwy dostęp do tras wyjazdowych z miasta

• otoczenie zieleni

• tereny rekreacyjne___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...