Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 243 dni Lublin, Bronowice, ul. Kręta 274 650,00 zł 7 500,00 zł/m2

  • 36,62 m2
  • 1 pokój
  • 3 piętro
+48
Numer oferty
dpsnqz3rrz
Numer zewnętrzny
6480207
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
36.62 m2
Dostępne od
4/8/2023
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Lublin, Bronowice, ul. Kręta

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem klienta przez trudny zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, wiemy to, czego deweloper nie mówi klientowi przy pierwszym kontakcie. Znamy pozostałe inwestycje oraz jesteśmy świadomi co mieści się i co będzie realizowane w pobliskiej okolicy, a więc współpracując ze specjalistami, klient dokonuje bardziej świadomego i trafnego zakupu. Mamy szeroką ofertę od deweloperów oraz współpracujemy z wykwalifikowanymi osobami z działu finansów, a więc również pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z kredytami. Dodatkowo doradzimy w kwestii remontu lub wskażemy jedną ze sprawdzonych przez nas ekip remontowych.
PROWIZJA ZE STRONY KUPUJĄCEGO WYNOSI 0%.
W pobliżu centrum Lublina u zbiegu ulic Garbarskiej i Żelaznej powstaje inwestycj pn. „NOWA KRĘTA”. To kameralne miejsce doskonałe dla wszystkich, którzy chcą zamieszkać blisko centrum i w pobliżu miejskich arterii, posiadające doskonałe połączenia komunikacyjne z każdą częścią miasta. Teren inwestycji zlokalizowany jest w sąsiedztwie marketów spożywczych KAUFLAND i BIEDRONKA oraz centrów handlowych GALA, OBI, MAKRO. W pobliżu znajdują się również obiekty sportowe, targ spożywczy, gabinety medyczne oraz wiele innych sklepów i usług niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Osoby, które szukają sposobu na aktywny wypoczynek mogą korzystać ze ścieżki rowerowej biegnącej wzdłuż rzeki Bystrzyca.

W 4-kondygnacyjnym budynku z funkcjonalnymi lokalami o przemyślanym układzie znajdują się mieszkania o zróżnicowanym metrażu; pow. od 30 m² do 69 m². Będą to lokale 1-, 2- oraz 3-pokojowe z dużymi balkonami, a na parterze - zielone ogródki. Nowoczesna architektura i doskonały system dociepleń pozwolą zminimalizować koszty utrzymania, budynek zasilany w ciepłą wodę i CO z miejskiej sieci a instalacja elektryczna dostosowana do kuchenek indukcyjnych. Na dużym wewnętrznym dziedzińcu powstanie plac zabaw i miejsce relaksu dla mieszkańców - starannie zaprojektowana zieleń i infrastruktura w otoczeniu drzew. Komfort zwiększą cichobieżne widny, zjeżdżające do poziomu hali garażowej pod budynkiem. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.  Budowa nowych mieszkań rozpoczęła się w październiku 2021 r., a jej zakończenie planowane jest jesienią 2023 r.

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Karolina Jaworek
tel. 797 91...
Agencja nieruchomości
HOME ESTATE SP. Z O. O.
tel. 667 01...