Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 51 dni Łódź, Łódź-Widzew, ul. Juliana Tuwima 352 800,00 zł 9 600,00 zł/m2

  • 36,75 m2
  • 2 pokoje
  • 2 piętro
+48
Numer oferty
dxz0khzq1c
Numer zewnętrzny
112786/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
36.75 m2
Piętro
2
Liczba pięter
14
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2024
Lokalizacja
Łódź, Łódź-Widzew, ul. Juliana Tuwima

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, PLANOWANY TERMIN REALIZACJI : I Q 2024 r.

WIEŻA "B" - apartament nr 2/14, taras: 22,33 m, loggia: 11,19 m

[ zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykończenia - dostepne na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1270/78/OI ]

Miejca postojowe: 40 000 zł do 60 000 zł, 50 000 – 60 000 zł z boksem.
Rodzinne od 60 000 zł do 70 000 zł (70 000 zł z miejscem dla jednośladów)
Miejsce dla jednośladów 15 000 do 25 000 zł
Przynależnośc do lokalu 8 %

Wysokośc pomieszczeń 2,60 na parterze 2,70
===============================

Innowacyjny kompleks, który składać się będzie z pięciu, piętnastokondygnacyjnych wież połączonych przęsłami (właściwie to są 13sto kondygnacyjne wieże połączone 2piętrowym garażem, co łącznie daje 15 kondygnacji), w których powstaną parkingi. Zaparkuje tutaj aż 876 samochodów.

Na dachu każdego z parkingów, zaprojektowane zostaną ogrody tematyczne. Sprawią, że obcowanie z naturą będzie na wyciągnięcie ręki. Inwestycja zakłada budowę 874 mieszkań o powierzchni od 25 do 115 m kw.
Na najwyższych kondygnacjach 40 metrów nad ziemią, przewidziano dwupoziomowe apartamenty z dużymi przeszkleniami.

[ 15 kondygnacji naziemnych, parter i 1 piętro miejsca postojowe,2 piętro z tarasami/ogródkami ]

Wieże będą się wyróżniały dużymi przeszkleniami i zapewnią spektakularny widok z okna - na panoramę miasta oraz zieleń parkową.
Z myślą o komforcie mieszkańców, na dachach garażu, pomiędzy wieżami zaprojektowano przestrzeń wspólną w formie ogrodów tematycznych.

Sąsiedztwo osiedla z pewnością skłania do ruchu. Znajduje się tu m.in. wpisany do rejestru zabytków Park 3 Maja, pozostałość po lesie miejskim, należącym niegdyś do Puszczy Łódzkiej. Obecnie działają tu m.in. korty tenisowe i boiska piłkarskie.

Tuż obok znajduje się Park Baden-Powella z halą sportową, boiskami do streetballa, stołami tenisowymi, amfiteatrem i placami zabaw dla dzieci.
Warto dodać, że w sąsiedztwie Tuwima Sky znajduje się wiele biurowców, uczelni wyższych, szkół i przedszkoli, a także Nowe Centrum Łodzi – nowoczesny kompleks biznesowo-handlowo-kulturalny, największa tego typu inwestycja w Europie Środkowej.

Lokalizacja osiedla ucieszy także fanów piłki nożnej, wystarczy 20-minutowy spacer, by dotrzeć do Stadionu Widzewa. Niespełna 10 minut więcej potrzeba, by dostać się pieszo do ulicy Piotrkowskiej, a więc jednego z najdłuższych deptaków handlowych w Europie.

Przyszli lokatorzy do dyspozycji będą mieli komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe.

Dla przedsiębiorców przewidziano 5 lokali usługowych. Nowatorska inwestycja, wybudowana zostanie w technologii prefabrykacji.

Informacje dodatkowe:
- rozpoczęcie prac październik 2021
- zakończenie prac I Q 2024
- inwestycja o podwyższonym standardzie
- dostępne boksy garażowe oraz komórki lokatorskie
- na parterze mieszkania z ogródkami
- winda w każdej klatce
- ochrona
- lokale usługowe w budynku

Informacje dotyczące lokalizacji:
- zajezdnia autobusowa oraz przystanek tramwajowy w pobliżu
- bliskość placówek edukacyjnych, medycznych i usługowych
- 19 uczelni wyższych, 80 tys. studentów
- 1h drogi autem od Warszawy
- nowoczesny dworzec kolejowy w pobliżu
- bliskość terenów zielonych

Wieże będą wykonane z prefabrykatów, produkowanych w w fabryce należącej do dewelopera

Informacja o technologii : Osiedle zostanie wykonane z nowoczesnych, betonowych prefabrykatów, zgodnie z coraz bardziej widocznym na rynku trendem. Jak pokazują dane GUS, zainteresowanie tą formą budownictwa rośnie w zaskakującym tempie. W 2019 r. powstało z niej około 10,8 tys. domów i mieszkań, czyli aż dwa razy więcej niż rok wcześniej.
Wykorzystanie prefabrykatów jest nie tylko ekologiczne, ale też pozwala skrócić czas budowy i obniżyć jej koszty. Kluczowa jest również wysoka jakość inwestycji wielkopłytowych.

Metoda z użyciem betonu zapewni przyszłym lokatorom komfort i spokój na lata. Takie zastosowanie pozwala na maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji dzięki doskonałym parametrom akustycznym i termicznym żelbetu. Kupujący błyskawicznie po wbiciu pierwszej łopaty mogą zobaczyć, jak wyglądają gotowe mieszkania i zacząć je urządzać. Przekłada się to na szybszą spłatę kredytu i redukcję odsetek. Dodatkowo beton nie wydziela żadnych szkodliwych substancji, jest odporny na działanie pleśni i grzybów.
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Ireneusz Kurzyński
tel. 608 06...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...