Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 31 dni Kraków, Kraków-Podgórze, ul. Walerego Sławka 580 626,00 zł 12 540,52 zł/m2

  • 46,3 m2
  • 2 pokoje
  • 6 piętro
+48
Numer oferty
d2yj0frwcn
Numer zewnętrzny
108017/78/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
46.3 m2
Piętro
6
Liczba pięter
6
Liczba pokoi
2
Rok budowy
2022
Lokalizacja
Kraków, Kraków-Podgórze, ul. Walerego Sławka

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji - ETAP III ( A ) - GOTOWE !!

Klatka C2 - lokal: C2-6-19, balkon: 5,02 m

Zestawienie mieszkań z etapu IIIA oraz informacje o standardzie na stronie brokera: www.homeplus.pl/,1345/78/OI

Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 27 000 - 49 000 zł
[ UWAGA !!: braku możliwości zakupu miejsca postojowego dla mieszkań mniejszych niż 3-pok ]

Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 4 000 zł

C1 - 8 pięter, C-2, C-3, C-4 - 6 pięter, C-5 - 3 piętra

Osiedle składać się będzie łącznie z 7 budynków wielorodzinnych. Powstaje w południowej części Krakowa, w sąsiedztwie Bonarka City Center.

Kompleks budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi, garażami podziemnymi, miejscami postojowymi naziemnymi oraz infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu.
Kaskadowa kompozycja brył o wysokości od 3 do 8 pięter. Mieszkania na parterach, zlokalizowane od strony dziedzińca, posiadają ogródki, a na wyższych kondygnacjach - balkony lub tarasy.
Elewacje budynków wykonane są w technologii lekkiej mokrej i pokryte wysokiej jakości tynkiem gładkim, akrylowym. Klasyczną elegancję zabudowy podkreśla jej nowoczesna kolorystyka oraz szklane i ażurowe balkony.

Teren całego założenia uatrakcyjnią specjalnie zaprojektowane i starannie przygotowane strefy zieleni pełne bujnej i różnorodnej roślinności.

Szybkie i cichobieżne windy znajdujące się w każdym budynku umożliwiają swobodne poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Osiedle jest monitorowane. Dodatkowy komfort i bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom system wideodomofonów oraz drzwi antywłamaniowe montowane we wszystkich mieszkaniach.

Jednym z głównych atutów są przestronne, stylowo zaprojektowane dziedzińce z fontannami i placami zabaw. Przytulnie zaaranżowane wewnętrzne tereny rekreacyjne tworzą przestrzeń sprzyjająca integracji sąsiedzkiej i pozwalającą na chwile relaksu bez konieczności wychodzenia z osiedla.

4,5 km od centrum Krakowa,
200 m do przystanku autobusowego,
W pobliżu: biurowce i centra aktywności gospodarczej, przychodnie, sklepy, centra handlowe, restauracje,
Bliskość połączeń kolejowych.
Dogodny dojazd do autostrady A4,
W sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne i spacerowe – Kopiec Krakusa, Krzemionki, Łagiewniki, park,
W najbliższej okolicy 24 placówki edukacyjne,
___________RODO : HOMEPLUS Nieruchomości z siedzibą w (05-250) Radzyminie, Al. Jana Pawła II 1B, informuje Państwa, iż podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez nasze biuro.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
- Dane mogą być udostępniane przez HOMEPLUS podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.).
- Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
- Administratorem danych jest HOME PLUS – Ireneusz Kurzyński oraz HOME PLUS - Małgorzata Kosińska z siedzibą w Radzyminie , Al. Jana Pawła II 1B, e-mail: oferty@homeplus.pl. Przekazane przez Państwa osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do wykonania umowy oraz dodatkowo przez okres wynikający z przepisów o przedawnieniu roszczeń – w celu ewentualnej ochrony prawnej administratora. Nie później niż rok po upływie tego okresu dane osobowe zostaną trwale usunięte z systemów informatycznych, a dane papierowe – trwale zniszczone. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznacie Państwo, iż przetwarzanie podanych przez Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
---------------------
UWAGA!*Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. HOMEPLUS Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność i aktualność prezentowanych obiektów, staramy się jednak, aby informacje dotyczące ofert były możliwie najbardziej kompletne i aktualne.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Maria Gardyńska
tel. 603 43...
Agencja nieruchomości
HOMEPLUS Nieruchomości
tel. 608 06...