Mieszkanie na sprzedaż dostępne od 132 dni Kołobrzeg, ul. Spokojna 344 274,00 zł 14 700,00 zł/m2

  • 23,42 m2
  • 1 pokój
  • 0 piętro
+48
Numer oferty
drsslkc2pv
Numer zewnętrzny
24337/3685/OMS
Kategoria
Mieszkanie na sprzedaż
Powierzchnia
23.42 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2023
Lokalizacja
Kołobrzeg, ul. Spokojna

Lokalizacja

mapaPokaż mapę
+48
Akceptacja regulaminu jest wymagana
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu za pośrednictwem wybranego przeze mnie kanału komunikacji w celach marketingowych po (rozwiń)
Administratorem serwisu oraz danych osobowych jest Mieszkanie.pl Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pośrednictwem serwisu, wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, realizacji naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz w i (rozwiń)

Opis

Apartament nr 102, cena promocyjna 344 274,00 zł netto wraz z pełnym umeblowaniem i wyposażeniem (cena promocyjna brutto 423 457,02 zł). Kupujący nie płaci podatku PCC, istnieje możliwość odliczenia vatu również przez osoby fizyczne.

Apartamentowiec składa się z 43 jedno i dwupokojowych apartamentów o powierzchni użytkowej od 16,33 mkw do 34,29 mkw. Większość z nich będzie posiadać własne ogródki lub balkony/tarasy. Dodatkowo wszyscy właściciele będą mogli korzystać ze strefy SPA znajdującej się w budynku. Termin oddania nieruchomości do użytku zaplanowano na maj 2023 roku.
Apartamenty będzie można nabyć w trzech opcjach:
- jako apartament do własnego użytku
- podpisując z operatorem umowę na wynajem na okres 5-10 lat ze stałym czynszem najmu
- podpisując z operatorem umowę na wynajem na okres 5-10 lat z udziałem w zyskach na poziomie 70% przychodu

W każdym przypadku:
- jest się w 100% właścicielem lokalu,
- każdy z lokali posiadać będzie własną, odrębną księgę wieczystą,
- pełna forma własności (grunt pełna własność)
- możliwość odliczenia podatku VAT przy zakupie również przez osoby fizyczne
- w przypadku wynajmu opłaty za użytkowanie lokalu po stronie operatora

Apartamenty będą oddawane do użytku w wysokim standardzie pod klucz, w pełni umeblowane i wyposażone (meble, sprzęt AGD i RTV, elementy oświetlenia, drobne wyposażenie itp.)

Nowy budynek trzykondygnacyjny (dwa piętra) wyposażony w windę, ogrodzony, z własnymi miejscami parkingowymi. Działka o powierzchni 1484 mkw. Bardzo dobra lokalizacja: do morza około 1 km, do centrum miasta około 1,5 km, w bliskiej odległości znajduje się również kompleks sportowo rekreacyjny (baseny kryte, korty tenisowe, boiska sportowe, lodowisko miejskie itp.).

Idealna propozycja pod wynajem jak i na własne potrzeby wczasowo-rekreacyjne.

Ceny promocyjne!
Duży wybór nieruchomości.

Zapraszam do kontaktu:
Mieczysław Jakubowski
tel. 609 211 211
m.jakubowski@freedom-nieruchomosic.pl"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

Zwiń opis

Ogłoszeniodawca

Mieczysław Jakubowski
tel. 609 21...
Agencja nieruchomości
Freedom Nieruchomości
tel. 662 54...